Jakieś chrono dla Focha
Odpowiedz do tematu

:
Kuba
Kadarius zanabył na bazarku jakieś chrono swiss , możesz go zapytać , co i jak ..

:
kubama napisał/a:
Nie. Dziękuję. Chcę albo słiskłalitę z dawnych lat na walżu albo kinskie chrono na st-19 - ma być w środku zacny manual i sportowy sznyt. :cool:


No te Bulovy to jakieś takie mało sportowe :mrgreen:

:
Kadarius na bazarku zanabył nie tylko świskłalita chrono za niprzyzwoite pieniądze ale także seiko bullheada :)

jak znajdę foty to wrzucę :mrgreen: - ale to świs chrono to mało sportowe jest!

:
Ma być co najmniej tak sportowe jak Bulova w pierwszym poście :D

Foch und Ch.
:
a coś takiego:
http://cgi.ebay.com/VINTA...=item2a0a5508fc

wiem mało racingowe, ale... może.

Skate or die!
:
No muszę przyznać że naprawdę fajny ale to nie tego klimatu poszukuje tą razą. 10ATM.

Foch und Ch.
:
Oto wyzej wspomniana Nivada:



Przyklad chronografu na Venus 170 (nie 175) - one sa mniejsze niz na Landeronach, werk ma tylko 28 mm srednicy:



No i jednoprzyciskowy Pierce - tan akurat ma odnowiona tarcze, ale chodzi o ogolna idee:


:
no tak ale one są wszystkie breitlingo - lekarskie a foch szuka chyba raczej rajdowca...

Skate or die!
:
Sorki kubama za zaśmiecanie ale nie mogłem się powstrzymać (wiem że budżet kilkukrotnie przekroczony):


:
Zbyszke, ja to sobie zapamiętam bo jak mi wyjdzie to sportowe chrono to następne już powinno być właśnie w takim klimacie jak pokazałeś. :shock:
Przepiękne ale nie na teraz :)

Rysiu, to nie zaśmiecanie. To jest dokładnie to wzornictwo, którego potrzebuję. Macałem tego Chronorisa w OCDC i naprawdę zachwyca. No ale to nie moja liga ;)

Foch und Ch.
:
Może nie racing ale zajebiste chrono jest na Kizimizi:


Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
...gdybym był przy forsie to bym go łyknął

:
Ten seikacz jest Filipa (eye_lip) na GMT jest relacja z doprowadzenia zegarka do takiego stanu - po zakupie wyglądał jakby go z kupy kompostu wygrzebano. Filip odwalił kawał dobrej roboty!

:
Kawał dobrej roboty to odwalił mój zegarmistrz z Belgradzkiej bo on zajął się mechanizmem ;) A Filip zrobił resztę.

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.