Zegarki Pekińskie
Odpowiedz do tematu

:
Aż mi dech zaparło :shock: , jak bym znalazł pod poduszką to bym się strasznie cieszył.

:
Kamraci - trza nam szukać dostawcy maszynek z Pekinu dla odmiany...

Towarzyszu szeryfie - macie jakieś przetarte szlaki po tym paskudzie z karbonową tarczą :wink: ??

szeryf
[Usunięty]
:
W tzw. świecie zachodnim (zarówno po tej jak i tamtej stronie Wielkej Wody) nie znalazłem żadnego dostawcy tych cudeniek, więc pozostało tylko wschodnioazjatyckie Taobao :wink: I udało się :!: Z pomocą pośrednika rzecz jasna, bo mandaryńscy sprzedawcy w obcych językach nieszkoleni.

:
No to dawaj szczegóły - jest paru chętnych poważnych mandaryów na Pekiny :) !

eye_lip
:
Świetne jak i inne z tej fabryki - możesz powiedzieć coś, o tej firmie, czy to wyższa półka chińczyków?

:
Jeden z producentów mechanizmów, w tym jak Sea-Gull ma bardzo duże doświadczenie i produkuje kupę werków wg. własnych projektów. Taka chińska klasa średnio-wyższa. Zobacz w wątkach, pokazywaliśmy kilka innych modeli, parę wzorów mechanizmów z Pekinu itp. Ja się szykuję w weekend właśnie do małej zajawki o 1.PFZ.

Sawim
[Usunięty]
: Re: Beijing Watch BeiHai
szeryf napisał:
(...) cena 3500 yuanów (to chyba najdroższa oferta wśród Zegarków Pekińskich, poza ichnimi tourbillonami)
Chyba udało mi się znaleźć droższy, i to znacznie :wink: http://img42.imageshack.us/i/38500.jpg/ Limitacja do 60 sztuk, zegarek jubileuszowy, 18k złoto, srebro, szafir, krokodyl, etc. Cena? - jedyne 38500 RMB :wink:

:
A na poważneij - tak jak mówiłem te Pekiny poza wynalazkami mają NAPRAWDĘ przyzwoite ceny - 500-1000 zł. Ten co pokazałem (liśmy :wink: ) to złoto i limitacja, stąd cena w kosmos odjechana od razu.

szeryf
[Usunięty]
: Beijing Watch BeiHai
Limitowany model BeiHai. W środku SB-18, szafir, skóra z jakiejś jaszczurki (tak podaje producent!), 38 mm, wyprodukowano w sumie 2008 sztuk, cena 3500 yuanów (to chyba najdroższa oferta wśród Zegarków Pekińskich, poza ichnimi tourbillonami)











Lepszej jakości zdjęć niestety nie znalazłem...

szeryf
[Usunięty]
: Zegarki Pekińskie
Model ZhuFeng, napędzany pekińskim SB-18 (klasa sama dla siebie!), szafir, pasek ze skóry krokodyla, 38.5 mm, cena 1200 yuanów













Model Lantianmu, napędzany BF-03, 39 mm, cena 820 yuanów











Model Jingdian, napędzany BF-15B, 38 mm, cena 490 yuanów












:
Ten pierwszy super.

Arek
[Usunięty]
:
Super to jest ten z sekundą na 5-tej :) Pierwszy jest świetny, ale jeszcze nie super :wink:

:
Fajne z sekunda na 5 i 6... Ale kurka ile ten yuan stoi?:)



Pzdr

Spinner

:
Tego pierwszego już pokazywałem. Piękny ci on...! I sprawdźcie cenę ...:-O Generalnie zegarki z Pekinu poza wymysłami mają całkiem przyzwoite ceny. Może trzeba nowego majfrienda szukać ...??

Ten z sekundą na "5" jest troszkę za gruby, aż by sie prosiło o ten cienki pekiński "2" w środku :) ...

:
Ten z sek na 5-tej z niebieskawą tarczą super i grubość też by mi nie przeszkadzała

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.