Poprzedni temat «» Następny temat
O takim większym przekręcie na allegro
Autor Wiadomość
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #31  Wysłany: 2010-09-20, 18:16   

Blaz to ze strachu - zatoka już popłynęła na ciężkie $$$ za pośredniczenie w obrocie lewymi torebkami Louis Vuitton i butami Manolo Blahnika to się boją a za zegarki jeszcze nikt nie ścignął. pożyjemy zobaczymy!
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #32  Wysłany: 2010-09-20, 18:21   

Nie tylko ze strachu. :wink: Wiem, że kilkanaście firm odzieżowych poprosiło (mówiąc eufemistycznie) o baczenie na podróbki. :mrgreen: Przedstawiciele zegarkowych firm tego nie zrobili. Przedstawiciele, których dużo w pewnym Stowarzyszeniu... :mrgreen:
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #33  Wysłany: 2010-09-20, 18:22   

bo ich allegro nie obchodzi - zegarki kupuje się w autoryzowanym sklepie a nie na allegro! więc nawet nie zaglądają :mrgreen:
_________________
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #34  Wysłany: 2010-09-20, 18:23   

I tu ma wielkie pole do popisu Stowarzyszenie. Tylko trzeba chcieć, a im się nie chce. Lepiej tropić podróbki wśród "swoich" :mrgreen:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #35  Wysłany: 2010-09-20, 18:24   

A szkoda, bo by się chłopy trochę poedukowali w trudnej dziedzinie marketingu. :mrgreen:
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #36  Wysłany: 2010-09-20, 18:29   

Panu Prezesu edukacja niepotrzebna - przecież zarządza dużym byznesem to się zna :mrgreen:
_________________
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #37  Wysłany: 2010-09-20, 18:30   

Z regulaminu pewnego klubu:
Cytat:
Klub Miłośników Zegarów i Zegarków został powołany do życia w 2004 roku przez grupę zegarkowych pasjonatów – zegarmistrzów i kolekcjonerów. Celem jego powołania była chęć szeroko rozumianej „edukacji zegarkowej”. Poprzez edukację rozumiemy nie tylko poszerzanie wiedzy o czasie, przyrządach do jego pomiaru, historii zegarów, zegarków, wynalazców i wielkich zegarmistrzów ale także walkę z podróbkami zegarków oraz podnoszenie poziomu wiedzy na interesujące nas tematy związane z zegarami i zegarkami.

Podkreślenie moje :mrgreen:
To ja się pytam publicznie: Jak wygląda ta walka? Co szanowne stowarzystwo zrobiło, by ukrócić handel podróbami choćby na Allegro? Czy ich walka wygląda tak, jak z użytkownikiem sql, czy ma też inne formy? Jakieś ściśle tajne, bo o nich nie słyszałem.
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #38  Wysłany: 2010-09-20, 18:34   

to jest jawny regulamin dla maluczkich - ważny jest ten niejawny - elytarny :mrgreen: którego nikt nie zna a który się wyjmuje na stół gdy trzeba komuś przywalić :mrgreen:
_________________
 
 
Tomir 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 3992
Skąd: inąd
 #39  Wysłany: 2010-09-20, 18:38   

A właśnie. Przyznać się, kto z Was kiedyś wszedł w posiadanie ordynarnej 100% podróby, takiej gdzie nawet logo i nazwa jest skopiowana? :mrgreen:

Ja mam dwie - Omegę i Breitka. Wielu moich znajomych zna mojego zajoba więc znoszą mi złom zegarkowy czy różne zegarki, które pętają im się po szufladach. Tym sposobem wszedłem w posiadanie kilku fajnych rusków oraz Atlantika z początku lat 50.
Ale wpadły mi i takie dwa rodzynki jak na fotce. :shock: Leżą w woreczku ze złomem zegarkowym ale podróbka Omegi nawet chyba chodzi.

Mogę je na zlocik zabrać to możemy zrobić im godny pogrzeb :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us
_________________
http://facebook.com/bambiplaster
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #40  Wysłany: 2010-09-20, 18:40   

kadarius napisał/a:
to jest jawny regulamin dla maluczkich - ważny jest ten niejawny - elytarny :mrgreen: którego nikt nie zna a który się wyjmuje na stół gdy trzeba komuś przywalić :mrgreen:


Ale skoro jawny - to chyba obowiązuje :grin: , a skoro Stowarzystwo nie przestrzega regulaminu, który samo napisało, to może jest podstawa do "Sztandar Stowarzystwa wyprowadzić" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tomirek, imo to nie jest dobry pomysł, zrób im pogrzeb już dziś i zamieść fotorelację :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-09-20, 18:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #41  Wysłany: 2010-09-20, 18:44   

Tam jest więcej takich kwiatków:
Cytat:
podnoszenie poziomu wiedzy na interesujące nas tematy związane z zegarami i zegarkami.

:mrgreen:

A nie ma nic o wycieczkach do Glasfjutte... Może jest w tym drugim Regulaminie? :mrgreen:
 
 
Tomir 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 3992
Skąd: inąd
 #42  Wysłany: 2010-09-20, 18:44   

Breitek to truposz ale Omegę może pomęczę. Wzorem kolegi Alamo najpierw zamrożę, a potem zagotuję :mrgreen:
_________________
http://facebook.com/bambiplaster
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #43  Wysłany: 2010-09-20, 18:47   

Tomek napisał/a:

Ale skoro jawny - to chyba obowiązuje :grin: , a skoro Stowarzystwo nie przestrzega regulaminu, który samo napisało, to może jest podstawa do "Sztandar Stowarzystwa wyprowadzić" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Tomek między innymi dzięki zamieszaniu z datą obowiązywania regulaminu powstało CW.
_________________
Don Mati FCI - Hodowla bokserów, buldogów francuskich i mopsów
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #44  Wysłany: 2010-09-20, 18:48   

wezmę łuk i strzały albo wiatrówkę to ją w Zgierzu rozstrzelamy :)

EDIT: może to nie najlepszy pomysł - ostre i szybko latające przedmioty + alkohol = pewne kłopoty :mrgreen:
_________________
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #45  Wysłany: 2010-09-20, 18:49   

Tomirek napisał/a:
Breitek to truposz ale Omegę może pomęczę. Wzorem kolegi Alamo najpierw zamrożę, a potem zagotuję :mrgreen:

Bądź oryginalny - wymyśl coś, czego jeszcze nie było :mrgreen: , np. pasztet albo jakieś ciasto? A może coś z grilla ? :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum