Poprzedni temat «» Następny temat
O takim większym przekręcie na allegro
Autor Wiadomość
pisar 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 6258
Skąd: 666
 #226  Wysłany: 2010-12-30, 09:58   

Szkoda, że na allegro nie ma wyszukiwarki rachunków : )
_________________
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #227  Wysłany: 2010-12-30, 12:03   

ktoś zwietrzy interes i będzie same gwarancje z lewymi pieczątkami sprzedawał do wypisania samemu .
_________________

 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #228  Wysłany: 2010-12-30, 19:23   

Dysponując średniej klasy drukarką i inwestując w średniej jakości papier i mając jako takie pojęcie o Fotoszopie można sobie w domu natłuc papierów do każdego zegarka. To, co pokazuje ten chłoptaś z Alledrogo to prymitywna amatorszczyzna rodem jeszcze z PRL-u.
 
 
Kubek
[Usunięty]

 #229  Wysłany: 2010-12-30, 23:10   

osobiście męczy mnie nawet pisanie do allegro w sprawie fejków. Raz zdejmą raz nie - straciłem wiarę w jakiś efekt :( ale skoro taki macie sport - to ja chętnię się z Wami na tę wyprawę wybiorę. Po drodze często się zdarza, że sprzedawca nawrzuca mejlowo co moje ego na szwank naraża i budzi moją niepotrzebną agresję.
Ale może skoro między nami są prawnicy - to jednak oprócz takiego sportu byśmy coś bardziej rzeczowo zadziałali? Sugeruję wypracowanie metody w tej sprawie? Może faktycznie kupić i potem spektakularnie oskażyć? I jeszcze byśmy przy tym promocję forum upiekli - a to modne ostanio tak się wypromować :)
Bo przepraszam ale jak do tej pory to nawet walka z wiatrakami nie jest - tylko bicie piany na forumie
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #230  Wysłany: 2010-12-30, 23:13   

1. nie chcemy sie promować :-)
2. bicie piany jest fajne :P
3. pomysł by coś zrobić więcej" też jest fajny, ale pod osobowością - forum jej nie ma, musiałby skarżć ktoś z oskarżenia prywatnego - a tu już "liegt der Hund begrabt" ...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #231  Wysłany: 2010-12-30, 23:18   

Kubek napisał/a:
osobiście męczy mnie nawet pisanie do allegro w sprawie fejków. Raz zdejmą raz nie - straciłem wiarę w jakiś efekt :( ale skoro taki macie sport - to ja chętnię się z Wami na tę wyprawę wybiorę. Po drodze często się zdarza, że sprzedawca nawrzuca mejlowo co moje ego na szwank naraża i budzi moją niepotrzebną agresję.
Ale może skoro między nami są prawnicy - to jednak oprócz takiego sportu byśmy coś bardziej rzeczowo zadziałali? Sugeruję wypracowanie metody w tej sprawie? Może faktycznie kupić i potem spektakularnie oskażyć? I jeszcze byśmy przy tym promocję forum upiekli - a to modne ostanio tak się wypromować :)
Bo przepraszam ale jak do tej pory to nawet walka z wiatrakami nie jest - tylko bicie piany na forumie


Robię to od dwóch lat, prywatnie. Nie piszę do sprzedawców, bo mija się z celem. Koresponduję sobie z allegro. Jeden tam jest złym policjantem, drugi dobrym. Jeden mniej więcej wie coś, drugi mniej więcej nic nie wie. Zmieniają się raz na tydzień, dwa. 99 procent podrób, które zgłaszam, są zdejmowane. Tylko trzeba chcieć je zgłaszać. :mrgreen:
 
 
Kubek
[Usunięty]

 #232  Wysłany: 2010-12-30, 23:18   

ok - aluzju poniał. Miksuję się z tego tematu :) :):)


to było do Alamo :) :):) Łukasz mi wszedł między wódkę a zakąskę :)


a zdejmowanie Allegro powoduje tylko zmianę ynku na którym pojawią się ponownie. To co mi za róznica czy ktoś go kupi z serwisu czy na bazarze albo ..... u "zegarmistrza" :)
Ostatnio zmieniony przez Kubek 2010-12-30, 23:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #233  Wysłany: 2010-12-30, 23:23   

Mamy dostęp tylko do allegro. Świata nie zbawimy, ale możemy go przeczyścić. :lol:
 
 
Kubek
[Usunięty]

 #234  Wysłany: 2010-12-30, 23:28   

Blaz napisał/a:
Mamy dostęp tylko do allegro. Świata nie zbawimy, ale możemy go przeczyścić. :lol:


Ja tu czyszczenia nie widzę - jak wyżej wspomniałem. Podnoszenie papierka po cukierku z chodnika nic nie zmieni gdy wkoło puste kartony i gazety po ulicy wiatr gania.
A od zbawiania to są tacy co mają to w zakres obowiązków zawodowych wpisane ... więc faktycznie też trudno wchodzić w kompetencje :)
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #235  Wysłany: 2010-12-30, 23:29   

Dokładnie - nie mamy na to specjanie wpływu, poza osobistym zaangażowaniem. Ja zgłaszam, Blaz zgłasza - jak każdy zgłosi - to już jest coś.
Są wyżej pozycjonowani od nas, z lepiej zdefiniowaną w Regulaminie misją - my niegodni by instytucjonalnie działać, nas w końcu nie ma ;-) ...
 
 
Kubek
[Usunięty]

 #236  Wysłany: 2010-12-30, 23:32   

ALAMO napisał/a:
Dokładnie - nie mamy na to specjanie wpływu, poza osobistym zaangażowaniem. Ja zgłaszam, Blaz zgłasza - jak każdy zgłosi - to już jest coś.
Są wyżej pozycjonowani od nas, z lepiej zdefiniowaną w Regulaminie misją - my niegodni by instytucjonalnie działać, nas w końcu nie ma ;-) ...



no tak. Zapomniałem :( w końcu chodzi o to żeby sobie co nieco pogadać :) Adaptuję się :)
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #237  Wysłany: 2010-12-30, 23:38   

Nie no, można jeszcze napisać złotymi zgłoskami STATUT, i gówno robić, zarówno zbiorowo, jak i indywidualnie :-)
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #238  Wysłany: 2010-12-30, 23:39   

Zgłaszałem wielokrotnie podróby G-Shock , raz zdejmowali inym razem cisza ... czyli normalka
_________________

 
 
bEEf 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego
Jestę Hipsterę


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 5341
Skąd: Warszawa
 #239  Wysłany: 2010-12-30, 23:52   

Cytat:
Ja tu czyszczenia nie widzę - jak wyżej wspomniałem. Podnoszenie papierka po cukierku z chodnika nic nie zmieni gdy wkoło puste kartony i gazety po ulicy wiatr gania.

Ja też zgłaszam. Takie gadanie, że nie ma co się trudzić, bo i tak jak chce, to sprzeda gdzie indziej, to pardąsik, ale pitolenie jest. Zamków też w drzwiach nie warto zakładać, bo jak się uprą, to wejdą. No wejdą, ale chodzi o to, żeby gnojkom utrudnić życie.
Ostatnio zmieniony przez bEEf 2010-12-31, 00:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #240  Wysłany: 2010-12-30, 23:58   

Ale o czym wy obaj, za przeproszeniem, z Kubkiem - mówicie :?:

Zgłaszamy. Regularnie, sumiennie, i za frajer. A jeśli któryś z was ma zamiar kupić i wytoczyć proces, to szczerze kibicuję, popieram, służe namiarami na prawników, wsparciem moralnym, pater noster, omnipotens, amen :!:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum