G.Gerlach PZL P.24
Odpowiedz do tematu

: G.Gerlach PZL P.24
Kolejna z niespodzianek co to miała być we wrześniu, a będzie teraz ;-)

Jest to zegarek w stylistyce lotniczej, dedykowany samolotowi PZL P.24, zwieńczającemu serie maszyn z płatem Puławskiego.



Model zadebiutuje w wersji automatycznej, z centralną sekundą, i będzie wyposażony w Sea Gulla ST2551 w wersji AAA.
Pozostałe parametry to piaskowana koperta w rozmiarze 40 mm bez koronki, szafirowe szkło z wewnętrznym antyrefleksem, wodoszczelność 100m.





Nie podjęliśmy jeszcze decyzji co do wskazówek, ponieważ zgodnie z naszym pomysłem, mają one być ażurowe, z masą świecącą pokrywającą krawędzie. Nie wiemy niestety - i aż do testów na żywo nie dowiemy się - czy uda nam się uzyskać zakładany czas świecenia,i jednocześnie estetyczne pokrycie wskazówek. Jeśli będzie z tym kłopot - do środka trafi czarna masa świecąca na zielono.
Części prototypów właśnie się clą, zatem w tym miesiącu - o le nie będzie zonka - model zostanie zaprezentowany na żywo.

Cena forumowa : 949 zł. Regularna 1049 zł.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2013-09-06, 11:48, w całości zmieniany 4 razy
:
Miła niespodzianka na początek roku - brawo :!: cool cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ciekawe, ciekawe. Intrygujaco brzmia te azurowe wskazowki z masa swiecaca. Trzymam kciuki.

Jesli mozna cos zasugerowac, to w nazwie P.24 powinna byc kropka. Tak jak w tytule posta.

Pozdrawiam
Eryk

:
Ciekawy on ci jest.

Zobaczymy jak wypadnie głębia czerni na tarczy. Dekiel wygląda bardzo ciekawie ale gdzie są śmigła?

Czekam na real fotki.

:
To jest samolot w locie...i śmigła nie budziet, ale w grawerze na deklu bada drobne poprawki bo lekko nie zgadzają się niektóre kreski z projektem.

:
ALAMO napisał/a:
zgodnie z naszym pomysłem, mają one być ażurowe, z masą świecącą pokrywającą krawędzie

Fajny smaczek, trzeba trzymać kciuki coby wypaliło :)

:
fajny projekt!
jakie indeksy? moze nakladane? ;) wypukle troche?

beceen | ***** ***
:
a czemu w nazwie jest "chrono" ?? ;)

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Tarcza ma podziałkę chronometryczną

:
sprzedaż normalna czy trzeba się bić o numerki?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
beceen napisał/a:
fajny projekt!
jakie indeksy? moze nakladane? ;) wypukle troche?


Indeksy będą wypukłe, ale drukowane - trzy warstwy masy świecącej powinny dać efekt lepszy niz w P.11c, a wizualnie - byc podobne do 303.

Sprzedaż "normalna", cokolwiek masz Ciniol na myśli hmmm :D

:
Gratuluję mocnego wejścia w Nowy Rok :)

Ciekawie się zapowiada.

:
Podobywuje się, może tylko na deklu "made in Poland" bym bliżej krawędzi dał, jak się wywalić nie da.
No i fajny pomysł ze wskazówkami, czy tak czy tak będą inne. Tylko czy czarna luma to świeci, taka fabryczna? Widziałem taką "bowową", dawała radę. Choć w sumie to ja na tą lumę tak zwracam uwagę...

A co do indeksów, to Monster ma chyba właśnie tak nakładaną lumę, "na grubo" ?

Ostatnio zmieniony przez nick555 2013-01-02, 12:26, w całości zmieniany 1 raz
FORZA Robert!
RK WRT
Blaz
[Usunięty]
:
Koperta 40mm - jestem na tak. :)

:
Całkiem całkiem tylko gdzie jest DATA ????????????????????????????????????????

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.