Uaha... 2019
Odpowiedz do tematu

:
Rudolf,

Na piwo to nawet byłoby gdzie pójść hmmm

:D :))

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
I już naprawdę na koniec wyjaśniam, że założyłem nowy temat w dziale konkursy, bo link do relacji zawsze trafia też do moich znajomych, a teraz żeby przeczytać w Trąbie Słonia, to by musieli się zalogować, oszczędzę im tego

Piękna relacja pifko . , zadbaj o rower bo na drugim od dołu zdjęciu widać iż cos nie teges. ;)

:
No dzięki, chciałem jeszcze zapytać, co nie tak z rowerem bo patrzę i nie widzę, ale widzę że nie zdążyłem :))

:
uminus, słowa nienawiści wobec Twojego roweru zawsze się tak kończą :D :))

:
Super relacja pifko
a twarzy nie rozpoznaje przez reklamy Huawei :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
O tym nie pomyślałem, a to takie przecież oczywiste :))

Dzięki pifko

:
Super relacja pifko

: Re: Uaha... 2019
uminus napisał/a:

Obrazek

Już wiem! To Bydgoszcz, ulica Sułkowskiego, pasti na pewno potwierdzi ;) oto dowód ;)

Obrazek



Potwierdzam :)) cool
Dobra relacja pifko

World Wide Watches
:
Znów się trochę po świecie wielkim kręcę, tym razem padło na okolice granicy Włoch z Austrią, konkretnie to Vipiteno :) Raczej za wiele tu do oglądania nie ma, ale ładna, górzysta okolica, pogoda też wiosenna :) wziąłem więc rower i po prawie 3km byłem pod główną atrakcją Vipiteno :))

Oto wysoka na 46 metrów, wzniesiona w latach 1468-1472, Torre delle Dodici :)



Torre po włosku to wieża, dodici to dwanaście, a nazwa wzięła się stąd, że o dwunastej bije dzwon. Koniec legendy :))

Niedaleko całkiem ciekawy zegar słoneczny :)



Trochę słabo na zdjęciu widać, ale w górnej części mamy wskazania dla pierwszej połowy roku, czyli wg słońca jest 11:30,



sprawdźmy to ;)



Zaliczone :)

Poza tym za wiele to w samym miasteczku do oglądania nie ma, typowe włoskie górskie miasteczko, ładne, ale takie samo jak pozostałe ;) wprawny czytelnik moich relacji dostrzeże, że tym razem na fotce, to nie jest mój składak ;)



Żeby jednak nie wracać po przebyciu trzech kilometrów, postanowiłem pokręcić się chwilę po okolicy :) Ruszyłem ścieżką rowerową w kierunku Bolzano, aż tu nagle nad głową przyjemny huk silnika odrzutowego, to solista z jednej z najlepszych europejskich grup akrobacyjnych, Frecce Tricilori, trenuje pokaz w górach :shock:





A co to, koła w dół, lądować będzie? :shock:



Na trawie?!?! :shock:



Aaaaa... no tak ;)



Kokpit nawet odwzorowany :)



Naprawdę, super model, naprawdę z silnikiem odrzutowym, dla niedowiarków nagrałem film ze startem tego drugiego egzemplarza, enjoy ;) wygląda i brzmi jak prawdziwy :)

https://m.youtube.com/watch?v=0H3lYU_kZyg

Po tym drobnym oszustwie, jedziemy dalej :)




MTB ;)











No i tak sobie widoki podziwiam, kątem oka na oponę zerkam, a tam taki oto widok



Zarządzam zatem odwrót :))



Fajne w tej Italii jest to, że gdzie się nie spojrzy, tam jakiś zamek stoi, o tu np jeden:





O, kolejny ;)





Trzeciego nie będzie, bo dotarłem do parkingu :))



Wynik niezbyt imponujący, relacja krótka, opona Was uratowała :))

:
Super pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Super, fakt pifko
Dobrze, że dojechałeś z tym rozstępem z powrotem, mogło strzelić i drałowałbyś na piechotę ;)

:
Numer z samolotem to Ci się udał ;)

:
Dzięki :)) pifko

Wracać pieszo faktycznie by mi się nie chciało, dobrze że i tak niedaleko by było, ze 2h marszu, czasem sie oddalam od parkingu na te 40-50km, to juz gorzej :))

Ostatnio zmieniony przez uminus 2019-03-24, 21:46, w całości zmieniany 1 raz
:
ładna wycieczka pifko

:
uminus - rewelacja... a z tym samolotem, to.... po prostu - HIT :!: pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.