Coś bym kupił
Odpowiedz do tematu

: Coś bym kupił
Panowie coś bym kupił hmmm sam nie wiem co, chodzi mi po głowie nie nurek ale jakby miał wr200 i zakręcaną koronkę to chętnie. Wymiar od 43mm najlepiej na gumie choć nie koniecznie.
Budżet 1200 zł
Ktoś widział coś takiego.

:
44mm, 200m, na gumie, automat.
Jakies 1100 PLN

Ja mam wersje 40mm i jest zajefajny.





Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Miałem wersję 44 mm i zraziła mnie słaba luma.

:
Podpinam się pod temat jako obserwator bo mam podobny dylemat, a i nawet budżet się zgadza. Coś bym wziął, nie nurka, ale nie wiem co... :D

:
"Don Heniek" bardzo fajny, nie powinieneś żałować.
Ja sprzedałem z powodu białego datownika ale ja przewrażliwiony na tym punkcie jestem ;)
Poza tym detalem bardzo pozytywnie oceniam i po cichu liczę, że może wersję z czarnym zrobią...

:
Patrząc na kryteria i nie hmmm ma być nurek, to chyba tylko jakiś Dżiszok Ci zostaje hmmm

:
Niekoniecznie jest np. Maranez Layan, ale już miałem i nic jeszcze nie przychodzi mi.do głowy.

:
Jest Hamilton. Bodajże 46mm.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
takie coś na fejsie za 1100 leży


na lumę nie powinieneś narzekać :))

ewentualnie taki pilot

też na fb za 1050

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2019-01-29, 19:51, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Bardzo fajny jest ten Lum-Tec.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Lum tec ma wr100 i miałem już, choć do rozważenia hmmm , pilot nie.

:
Ten lumtec ciekawy bardzo, sam rozważałem tylko kolory takie zwykłe, nieciekawe :P

:
Woytec napisał/a:
"Don Heniek" ...Poza tym detalem bardzo pozytywnie oceniam i po cichu liczę, że może wersję z czarnym zrobią...


Tylko czarna data da efekt dziury na 3. na 9 jest duży jasny indeks i jasna data na 3 go optycznie równoważy. Też nie lubię białych dat na czarnych tarczach wrzuconych poza okrąg indeksów, ale tu ona nieco imituje indeks.

:
Nieco imituje... :/
Dałbym okienku datownika szerszą ramkę z lumy jak indeksy ale sam datownik jednak wolałbym czarny. Białego koloru nie ma na tej tarczy nigdzie poza datą i daje po oczach.
Mnie daje po oczach oczywiście bo każdy trochę inaczej podchodzi do tematu ;)

:
Jest jeszcze Airman 46mm. Ale nie w tym budżecie. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.