Barokowy "vintage"
Odpowiedz do tematu

: Barokowy "vintage"
Sarcar to malutka firma, o ktorej kiedys pisalem na kizi. Robili i robia dobrej i bardzo dobrej jakosci zegarki bizuteryjne. Z jakichs przyczyn wystepuja one w Szwecji czesciej niz wiekszosci innych krajow (sadzac w kazdym razie z ebaya). Mam ich kilka i kiedy pojawil sie kolejny egzemplarz nie wahalem sie dlugo. Byl dodatkowy dreszczyk emocji - zegarek byl sprzedawany jako stalowy, ale ja mam bardzo podobnego w bialym zlocie. Jak przyszedl, opis sprzedajacego okazal sie prawdziwy - zadnej radosnej niespodzianki, ale i tak mi sie podoba.

Dodatkowo ma swietna (nieoryginalna) stalowa bransolete - ona nieomal nic nie wazy, strasznie wygodnie sie nosi. Czy ktos wie, jak nazywa sie ten "splot", bo chyba nie mesh?










W srodku zloty standard dla mniejszych firm, ktore chcialy wyprodukowac cieniutkiego garniturowca - Peseux 320:


:
Piękny zegarek! Ile ma grubości? Pewnie koło 10mm, a w dodatku mechanik pełną gębą.
Tą bransoletę mimo wszystko nazwałbym meshem- różnica tylko w kształcie ogniw, splot taki sam jak w tradycyjnym, okrągłym.

:
10 mm to bylby grubas. Zegarek ma minimalnie mniej niz 7 mm grubosci (razem ze szkielkiem).

:
Twoje wintydże są genialne :mrgreen: Chociaż bez tego ringu byłoby mu lepiej :cool:

Super Podpis Bulwo
:
Kupilem go wlasnie dla tego ringu :mrgreen: - bo bez ringu juz mam:


:
Świetny zegarek, ale ten bez ringu podoba mi się bardziej :P

:
Nie znacie sie :mrgreen: , taki ring to prostu full wypas...

:
10mm i "grubas" ci napisze... :P

A z ringiem wygląda bardzo ciekawie i nietuzinkowo. Przypomina Constellation Omegi.

:
...o tym bez ringu już było i ten bardzo mi się podoba (co też napisałem w odpowiednim wątku). Ten natomiast jest siakiś taki, sam nie wiem. Może na żywca ten ring lepiej wygląda.

:
Ja też wolę wersje bez tego ringu ona jest fee :evil:

Ostatnio zmieniony przez Szymek 2010-09-18, 13:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Elegancki i cieniutki , ideał garniturowca .. choć ja wolę diverki nawet do garniaka

:
Piękny zegarek, gratulacje zbyszke, melepety nie znają się na biżuterii :wink: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie ten ring to jest największy smaczek! :shock: :grin:

:
Ten bez ringu 100*lepszy,klasyczna elegancja,prawie jak delux :razz:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Zbyszek, cudo nie zegarek, jest śliczny, tradycyjnie WAL SIĘ :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.