Duży wybór Mondaine
Odpowiedz do tematu

: Duży wybór Mondaine
Miałem takiego tryciaka, sprzdałem i żałuję, bo daje fajne możliwości zabawy z paskami nato i kolorami. Teraz też bym chętnie kupił tryciaka. Nawet może bez daty i max. 42mm, tylko czarny. Swiss PL niestety nie ma za dużego wyboru - ma ten model z tytem ale tylko biały - czarny bym już kupił. Zna ktoś jakiś sklep w EU z dobrymi cenami i dużym wyborem tej marki? Tam gdzie trafiałem ceny mieli +30% w stosunku do Swiss pl :/



Ostatnio zmieniony przez strix 2018-12-29, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
:
strix, na MD często bywają

:
Który fajniejszy? Wąż z MD już jedzie, bo nie sądziłem, że za chwile będzie wersja basic. Obecnie za 59$. Coraz bardziej mnie pociąga prostota na tarczy, ale tu to sam nie wiem czy nie za pusto na tej basic ;) Co byście wybrali?


:
Prawy. Właśnie w tej prostocie ich urok.

:
strix, tych za 59 już nie ma :złośliwiec:

:
osz fak! fakt... i ch... bombki strzelił, bo miałem brać. Zawsze bym odsprzedał tego co by nie podszedł :wkurzony:
Nic to wrócą ;)

:
Ja se kliknąłem białego :))

:
też już nie ma w szczocie. Ostała się biała w pvd :)
Wrócą - jest popyt. Faktycznie chyba czysta basic tarcza lepsza. Tylko jak dla mnie czarna jedynie.

:
Popatrzy jeszcze sobie na jebaju , jest kilka dobrych ofert

:
jak dla mnie bzidal, ale taki projekt to trzeba lubić, wskazówki dla mnie nie do przyjęcia, ale rozumiem, że komuś taki kanciak może się podobać ;)

:
Goman - już mi się nie chce ganiać za zegarkami po ebayach ;) Na szybko nie znalazłem nowego modelu basic w okolicach 60$. Używek nie chcę. Poczekam, za chwilę dojdzie chrono z MD. Może podejdzie :)

Maras - to wizualizacja zegara dworcowego i wariacje. Dokładnie - trzeba lubić ten klimat. Bez tego, wiadomo - zegar wydaje się zabawkowy, infantylny :)

:
Jak Mondaine to tylko z funkcją stop2go trza brać :D

:
swietne, nawet nie wiedziałem ze są takie modele

:
Ja tego polecam. Sprzedałem i odkupiłem :)


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.