ALPHA DAYTONA
Odpowiedz do tematu

:
Z rysą na pleksi :D
Interes życia :twisted:

:
Albo się naganiacze przekibicowali, albo ktoś przeczytał tylko "Daytona", albo ktoś zrobił interes życia istotnie :D

:
Bo chyba nie istnieją jeszcze tak zaawansowane snajpery aukcyjne żeby oni same wyszukiwali aukcje i licytowali bo ma dajtona w tytule? :))
W istocie, jeszcze rysa na pleksie. Skłaniam się ku wersji z bezczelnymi naganiaczami.

Ostatni wiarygodny licytujący dawał 101GBP, czyli całkiem reasonable cenę. Reszta wyżej niego ma po 1, 4, 6 pozytywów, więc wiadomo o co cho :P

Ostatnio zmieniony przez rafau 2014-11-10, 20:25, w całości zmieniany 1 raz
krawiec
[Usunięty]
:
Odkopuję temat. Wpadła mi w oko alpha daytona, wersja jak na zdjęciu. Jak ten zegarek leży na małych nadgarstkach rzędu 16, 16.5cm?? Trochę obawiam się tej grubości, różne dane podają różne wartości-14mm, 15 a nawet 16.5mm...


:
krawiec napisał/a:
Odkopuję temat. Wpadła mi w oko alpha daytona, wersja jak na zdjęciu. Jak ten zegarek leży na małych nadgarstkach rzędu 16, 16.5cm?? Trochę obawiam się tej grubości, różne dane podają różne wartości-14mm, 15 a nawet 16.5mm...

Obrazek


Świetnie leży. Bier, nie zastanawiaj się :)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
dobrze leży! Bierz!

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Jak wyżej - bierz i ciesz się, bo zegar super.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
krawiec
[Usunięty]
:
Dzięki za odpowiedzi. Muszę poszukać używanej. Cena nowej to około 200$ a przy dzisiejszym kursie dolara to już konkretna sumka się robi hmmm

:
Masz lineczkie, 7,5 paczki za mechaniczne chrono, to imo dobra cena, jak nie znajdziesz używki a Cię mocno przyciśnie to bier stąd.

http://www.ebay.com/itm/A...=item3f53aea8d2

Ja już od 3 m-cy zbieram składam i kuwa ciągle jakieś nieprzewidziane wydatki :głową w mur: A zaraz się premiery Gerlachowe zaczną i trzeba będzie Żabę opłacić, kosmonautę, enigmę :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
krawiec
[Usunięty]
:
Iks napisał/a:
Masz lineczkie, 7,5 paczki za mechaniczne chrono, to imo dobra cena, jak nie znajdziesz używki a Cię mocno przyciśnie to bier stąd.

http://www.ebay.com/itm/A...=item3f53aea8d2

Ja już od 3 m-cy zbieram składam i kuwa ciągle jakieś nieprzewidziane wydatki :głową w mur: A zaraz się premiery Gerlachowe zaczną i trzeba będzie Żabę opłacić, kosmonautę, enigmę :głową w mur:


O kurcze, ten model co podlinkowałeś ma czerwoną wskazówkę sekundową od chrono :shock: , no to kolejny dylemt :głową w mur:
Na pasku też nie wygląda to źle, chyba przepadłem :shock:

A co z pracą koronki. Nakręcany mechanizm plus zakręcana koronka to trochę strzał w kolano. Nie jest to uciążliwe w tym modelu? Koronka bez porblemu łapie gwint gdy chcemy już ją zakręcić?

Ostatnio zmieniony przez krawiec 2015-09-16, 13:39, w całości zmieniany 2 razy
:
Miałem 3 te zegarki, z czego chyba jeden używany i z żadnym nie było problemów.

[ Dodano: 2015-09-16, 13:44 ]
Aaa, i w tym podlinkowanym sklepie one mają w standardzie szklany dekielek - to może być dodatkowy plus dla niektórych bo całkiem ładny jest ten mechanizm. ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mam Alphę z czarnym bezelem, korona działa od dwóch lat bez zarzutu. Ale nie noszę zegarka codziennie.
Zastanawiam się nad kolejną Alphą, podobają mi sie;)

Antisocial and faceless...
:
krawiec napisał/a:
Jak ten zegarek leży na małych nadgarstkach rzędu 16, 16.5cm?

Idealnie! :)



Jakieś zaćmienie miałem, że go sprzedałem :głową w mur: :głową w mur:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
krawiec
[Usunięty]
:
goTomek napisał/a:
Jakieś zaćmienie miałem, że go sprzedałem :głową w mur: :głową w mur:


A już miałem przedstawić stosowną ofertę korupcyjną :złośliwiec:

:
krawiec napisał/a:
[...] A co z pracą koronki. Nakręcany mechanizm plus zakręcana koronka to trochę strzał w kolano. Nie jest to uciążliwe w tym modelu? Koronka bez porblemu łapie gwint gdy chcemy już ją zakręcić?

Gdybym miał odpowiadać odnosząc się wyłącznie do mojego egzemplarza, to bez dwóch zdań, "kulturę obsługi" koronki w Daytonie mogę określić jako perfekcyjną. W moim przekonaniu zostawia w tyle wiele wyżej pozycjonowanych marek i modeli.
Tak jak teraz sprawdzam, dwa obroty żeby ją odkręcić, no i żadnych problemów z załapaniem gwintu przy zakręcaniu.

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.