ALPHA DAYTONA
Odpowiedz do tematu

:
Sizar napisał/a:

Nie zawsze, ale w większości c`nie ;)


To możliwe ;)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Macie racje Panowie. (To forum wyjątkowo dobrze uczy spamować.)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Właśnie czekam na swoją Alphe, sporo podrożała od tego czasu. Właściwie z tego co udało mi się w internecie wyszukać to kiedyś była poniżej 100 dolców, potem 130, potem ludzie pisali, że 150 . . .

Ja kupiłem ze strony alpha-watch.com za 208$ z wysyłką. Po przeliczeniu wyszło 705zł. Standardowo najtańsza wysyłka, gift, zaniżona wartość na paczce. Tylko błagam, błagam! nie przez WER Zabrze :głową w mur:

:
Nie bedziesz zalował. Zegarek jest fajny. Mogles korumpowac kumotrw. Kilka na forumie jest :P

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
dokładnie, ja do swojego nie jestem jakoś mocno przywiązany... pifko

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre, mówisz, że masz Daytonę, jak z recki, do której zbytnio nie jesteś przywiązany? :)
Jeśli tak to skrobnę PW, chociaż waham się między nią a Speedy'm (od Alphy rzecz jasna pifko )

EDIT:
No, mam i ja! cool Dzięki, Emre. Na pierwsze wrażenie, klamra mogłaby wyglądać zacniej, zaś szkiełko z plexi nieco zakrzywia kształt subtarcz. No i w niektórych rodzajach światła tarcza zbyt bije blaskiem. Ale generalnie jest to świetny zegarek! Szukam jeszcze solidnego paska rally z dużymi dziurami albo sitkiem.

Ostatnio zmieniony przez rafau 2014-10-08, 22:33, w całości zmieniany 1 raz
:
Też dostałem swoją Alphe i dostrzegam parę wad. Jest trochę mała, nie ma hack sekundy, zakręcana koronka nie jest fajna, szkiełko też niezbyt - ale do wszystkiego przywyknę. Zegarek jest niesamowicie przystojny, tak bym o nim powiedział i nie mam zamiaru się z nim rozstawać, daje dużo funu z noszenia.

Ja mam wersję z żółtawą tarczą, z czerwoną obwódką i właśnie czekam na brązowy pasek. rafau z dużymi dziurami polecam pasek Diloy, kupowałem od tego sprzedawcy i przyszedł bardzo szybko:
http://allegro.pl/pasek-s...4603974553.html

:
Czyli masz chyba wersję Paul Newman? Tarcza bardzo przyjemnego koloru, wolałbym ją od mojej lśniącej na kilometr, ale te oznaczenia na subtarczach mi nie podpasowały.
Jeśli idzie o pasek, to myślałem o czymś grubszym, deko masywniejszym:
http://allegro.pl/kultowy...4663388092.html

:
Ialem Newmana i mam Daytone. Daytona duzo ladniejsza.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
W ujęciu całościowym, zgodzę się z Tobą. Tylko tarcza zbytnio błyszczy, tyle bym zmienił :)) pifko

:
Moja cały czas na bazarku jakby ktoś chciał :))

:popcorn:

Skate or die!
:
Nie wiem gdzie tę ciekawostkę wkleić

Zegarki * Rower * Radio
:
Hehehe, może myślą, że należała do samego Newmana! :głową w mur: Jeszcze ta brzydsza wersja :P
Ja pierdziu, to już ponad 5 tysiaków :popcorn: :popcorn: :popcorn:

:
O w mordę :shock: Nieźle :D

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Przecież na tym samym jebaju są za 120 funtów... :shock:

Antisocial and faceless...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.