sumo
Odpowiedz do tematu

:
i ona jest słuszna ta koncepcja, jeśli pod mawashi wszystko będzie na swoim miejscu, to za tą cenę można brać. Samurai podobał mi się zawsze, Sumo nie; ale teraz im częściej patrzę na sumo tym bardziej ładniejsze mi się wydaje. Chciałbym w Zgierzu zobaczyć i porównać oba - Samuraia i Sumo.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
mi odwrotnie zawsze podobał się sumo dużo bardziej niż samuraj

:
samuraja miałem i nie nosiłem a z sumo polubiłem się od pierwszego testu nadgarstkowego!

:
Karol Kłósek napisał/a:
Chciałbym w Zgierzu zobaczyć i porównać oba - Samuraia i Sumo.


Wojtek ma Sumiaka, ja summiego....będzie też kilka innych...zobaczysz :)

:
...tylko nie wiadomo, czy Spinner pojedzie

:
Max musisz ze Svedosem zrobić mu kęsim jak nie pojedzie!!! Pod groźbą karalną może się maruda zdecyduje :)

:
Ja mu kutwa nie pojadę. :razz:

:
Problem w tym, ze dokładnie 24go Rodzice maja 40-tą rocznicę ślubu... :roll:

:
Aaa to insza inszość, jesteś usprawiedliwiony, trudno pojedziemy z Maxiem sami.

:
...Spinner, ale 24 to my już będziemy doma

:
Spinner, weź Ty mi tu nie "rodzicuj" :P Masz być marudo ;) Przecież powrót mamy zaplanowany na godziny poranne właśnie 24go października. Ew. wyjedziecie nieco szybciej jeśli reszta falubazów się zgodzi :)

:
Bibliotek@rz napisał/a:
Spinner, weź Ty mi tu nie "rodzicuj" :P Masz być marudo ;) Przecież powrót mamy zaplanowany na godziny poranne właśnie 24go października. Ew. wyjedziecie nieco szybciej jeśli reszta falubazów się zgodzi :)


Dokładnie.....coś tu kolega się miga :cool:

:
Darek, wg. mnie: odsyłaj!
Ja bym zawsze miał w głowie to wgniecenie i zadre na uchu :roll:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Pewnie już po akcji (a może nie) ale ja bym nie brał...sam byłem napalony na Sumo nie dalej jak miesiąc temu i chciałem kupic od kogo w PL...w przypadku tego zegarka nie ma co brać wersji w takim stanie bo jest piękny. Na WUS jak się dobrze rozejrzysz to kupisz nawet za 1200pln...wylesz zwykłą pocztą i masz małe szanse na opłaty. Ja bym zdecydowanie odpucił.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Pisar, wysyłka z wus przy takiej cenie to PEWNE cło i VAT. Nie ma bata. Wszystko, co przylatuje ze Stanów sprawdzają dokładnie...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.