sumo
Odpowiedz do tematu

:
W takiej cenie bym zostawił i przełknął to uszkodzenie uszka. Pisałeś o 450 dolarach. No tak, ale to 1400 zł około plus oczywiście vacik :/
Za 990 bym wziął.

:
Jak Cię to ucho nie będzie drażnić - bierz, spróbuj jeszcze trochę zbić cenę, może będzie bardziej elastyczny :grin: . Jakby zszedł do 920-950zł to już pozostaje brać.

:
Leży nowy biały Samuraj na Amazonie. Taniocha w promocji 295$.


Edit. porąbało mi się sumo z sammym :twisted:

Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-09-17, 14:42, w całości zmieniany 2 razy
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
chomior samuraja miałem i się wyjątkowo nie polubiliśmy :) po dwóch latach leżenia w szufladzie poszedł do ludzi :)

ceny zbić się nie da już raczej 990 zł to cena ostateczna! jutro będę się widział ze specem od renowacji takich uszkodzeń i zobaczymy co zaśpiewa! ale cena jest już mocno urealniona a zegarek jest mega wygodny.
Brak pudełek i zawieszek przeżyję :mrgreen: najwyżej będę żył ze świadomością nozenia podrupki :twisted:

:
kadarius napisał/a:
.... najwyżej będę żył ze świadomością nozenia podrupki :twisted:

Nie Ty pierwszy i nie Ty ostatni, sporo tu podrupkowiczów bez zawieszek :evil:

Blaz
[Usunięty]
:
W sumie prawdziwy sumoka ma na sobie bardzo minimalną zawieszkę. :mrgreen: :mrgreen:

:
Blaz chodzi ci o mawashi? :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Im mniejsze tym zawodnik bardziej oryginalny przecież. :mrgreen:

:
Sumo to megafajny i wygodny zegarek , którego nie będę miał , za wysoki próg cenowy , a ja nie potrafię zbierać kasy , jakbym miał zetafony to bym brał takiego podrupke bez przywieszek . Fajniście świeci ten sumok .

:
Za 990 ja bym brał :) Można przeboleć te uszkodzenia - nie są aż takie złe :cool:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Darek widziałem zdjęcie nadgarstkowe - bierz :P

:
Decyzja wygląda tak:
jutro jadę z nim do serwisu seiko na sprawdzenie - jeśli p. Barański szepnie o nim dobre słowo to zostaje jeśli nie - wraca do właściciela!
nadal się obawiam że to uszkodzenie uszka miało jakiś związek z większym lub mniejszym dzwonem i jeśli mam wyskoczyć z 1k zetafonów to wolę mieć pewność że nie czeka mnie jakaś większa niespodzianka :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Znaczy trzeba zajrzeć sumoce pod mawashi? :mrgreen:

:
ano trzeba :) - mam uzasadnione podejrzenia więc warto sprawdzić - wolę wtopić parę złotych na sprawdzenie niż 1k na podejrzany zegarek :mrgreen:

:
I to będzie najlepsze rozwiązanie :twisted: ,

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.