Citizen Jerzy Dudek
Odpowiedz do tematu

: Citizen Jerzy Dudek
Kolega przyniósł mi citka ktorego sam probowal przestwic bo przy zmianie czasu nie przestwail sie odpowiednio . pokazywal inna zupelnie godzine i date jak mi go wreczyl.
Przeczytalem instrukcje ustawilem czas swiatowy na LON.w nocy zegar sie synchronizowal i pokazuje czas zle o 5.5 godziny a date o dwa dni .o co chodzi ?

[ Dodano: 2018-11-12, 10:46 ]
revolta napisał/a:
Kolega przyniósł mi citka ktorego sam probowal przestwic bo przy zmianie czasu nie przestwail sie odpowiednio . pokazywal inna zupelnie godzine i date jak mi go wreczyl.
Przeczytalem instrukcje ustawilem czas swiatowy na LON.w nocy zegar sie synchronizowal i pokazuje czas zle o 5.5 godziny a date o dwa dni .o co chodzi ?




:
A sprawdzałeś "wyjściowe" ustawienie wskazówek i datownika?

str 41

http://www.citizen.pl/upl...5714bc9b67b.pdf

edyta: mój błąd od str. 40

Ostatnio zmieniony przez bandi 2018-11-12, 15:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Zrobilem teraz uztawienie wyjsciowe
I po wymuszonej synchronizacji . data jest krzywo czyli widac koncowke 11ki i prawie cala 12ke. Dzien tygodnia ok . 24h ok . godzina to czas letni . czytajac instrukcje . czyli wyciagam koronke na 1 .gorny prawy przycisk raz aby zmienic czas z letniego na standardowy . wskazowki przesowaja sie o godzine do przodu czyli jest ok . znow wymuszam synchronizacje i po niej wskazowki wracaja do czasu letniego (?????????)



Idit.
Dobra dolne chrono ustawilem w automat . a czas letni na ON . teoretycznie jutro po synchro powinno wszystko byc ok . teoretycznie .....

Ostatnio zmieniony przez revolta 2018-11-12, 16:48, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.