Patrzę se na zegarek...
Odpowiedz do tematu

: Patrzę se na zegarek...
Pewnie jak zwykle chcę za dużo albo za trudne :)
Ale nic to, jeśli możesz i chcesz, to popatrz na swój zegarek, który masz na nadgarstku i pokaż go i napisz dlaczego ten akurat. Wiem, wcale niełatwo...

Zacznę więc...

Seiko BFS



Nie wiem ile lat mam uż to Seiko. 10, może więcej? Pewnie więcej :)
Kiedyś, w trudnych dla mnie czasach, zostałem poproszony o kupno zegarka który:
- miał być niezawodny,
- automatyczny (tam, gdzie jechał ni było mowy o wymianie baterii a słonecznych nie było albo były horrendalnie drogie),
- na duży nadgarstek
- miał mieć ludzką cenę.
Wyboru dużego nie było, ale było Seiko BFS (jeszcze przed kultem).
Kupiłbym wtedy dwa, ale zwyczajnie nie było mnie stać :)
Później był to jeden z moich pierwszych zegarków, które kupiłem przy nadarzającej się okazji.
Jeszcze później zacząłem zbierać BFSy, miałem kilka, nie trafiłem niebieskiego, bo jeden taki co miał, nie chciał go sprzedać. Więc sprzedałem te inne i został ten jeden :) I Zostanie.


:
Zbychy - a może być krótko?

Na piłce byłem, to co innego mogłem mieć?
A teraz idę spać, to już nie zmieniam ;)

:
Trochu nie ten dział, nie? ;) Juz prędzej do recenzji, albo do jakichś przemyleń w mysim :D

Ale żeby nie szpamować na próżno, to Hamilton Khaki Day Date Auto


fotka niedzisiejsza, ale dzis tez go mam co można sprawdzic we właściwym wątku, ino że ta dzisiejsza krzywdzi tego zegarka, więc do wspominków jakąś ładniejszą

No i pacze na niego od paru dni i wiem dlaczego akurat ten:
- bo miałem go ze trzy lata temu jakis czas i cuś mię opętało (pamietam co, Stenek military :facepalm: ) i sie pozbyłem. A tęskniłem zanim jeszcze wysłałem :D
- w sumie zacząłem od dudy strony, ale w zasadzie dlatego właśnie ten ;) ale z kolei skoro odkupiony, to juz w pełni świadomie :P i tym razem na zawsze, mniemam
- a te trzy lata temu, to od razu mie wpadł w oko, koniecznie chciałem Hamiltona i koniecznie cos z day date, pod uwage był brany King Auto, ale tam tarcza z drukarki i poucinane cyferki. Choć z drugiej strony Dr House takiego nosił i to tez była kolejna przesłanka, dlaczego właśnie tamten ;)
- dlaczego Hamilton? Bo taki nieoczywisty w naszych warunkach, niby dolna półka śfacarskiego Swatcha, ale z jakiś dziwnych powodów oficjalnie w naszym pięknym kraju niedostępna. Więc wiecie, rozumiecie, nie dla każdego :D Choc na forach Hamiltonów juz sporo, pewnie dlatego że zaraz za zachodnią granica w każdym jednym butiku są. I miałem kilka różnych hamiltonów, ale ten najfajnieszy jest.

I też zostanie, No chyba że Interstelar... :popcorn: :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
To ja dzisiaj, jeszcze krócej niż wczoraj :D


Siara. I wszystko jasne ;-)

:
goTomek, bo ładny jest pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ale żeby nie było ;-)

Pierwszy raz zobaczyłem projekt/wizualizację tego zegarka gdzieś na kizi.
Jakoś tak chwilę przed drugim zlotem w Zgierzu (czyli generalnie trzecim).
No i jak już zobaczyłem, to się nie dało odzobaczyć. I musiałem go zdobyć ;-)
Zapisałem się więc na CW, Starszy Pan był łaskaw wskazać mi jedynie słuszną drogę korupcyjną, więc zaopatrzywszy się we flaszkę czystej ruszyłem do Zgierza....
A tam, zanim zdążyłem onej korupcji dokonać, flaszka została przejęta przez jednego takiego ziomala bez włosów i wychlana :D :))

Ale PZL'kę mam i nie oddam pifko pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.