Pasek,ale jaki?
Odpowiedz do tematu

: Pasek,ale jaki?
całe życie nosiłem zegarki na bransoletce,ale że ponoć przed śmiercią trzeba spróbować wszystkiego to pomyślałem że zacznę od wrzucenia czegoś na pasek.niestety u zegarmistrza mają albo badziew albo damki tak że pozostaje allegro.co polecacie?myślałem o kredzie ale ponoć obniżył loty,prawda czy oszczerstwo?.tak powiedzmy do 50,czarny półmat na bogato.
ps
widzieli drzewiane paski :shock: :shock: :shock: https://allegro.pl/drewniany-pasek-do-zegarka-20-mm-morellato-x5047c-i7433320160.html
ps2
fajne to allegro,można założyć filtr na wszystko z wyjątkiem najważniejszego,czyli szerokości paska :D :D :D

Ostatnio zmieniony przez buran 2018-10-12, 09:29, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran, chyba mało kto tutaj kupuje gotowce, a jak juz to z pewnością nie na Allegro ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
tyle że to rękodzieło po prostu mi się nie podoba,szukam eleganckiego,skórzanego paska najlepiej z gadzią fakturą,bez żadnych kolorowych przeszyć czy innych udziwnień.nie wiem której firmie zaufać i tyle.wiem że kiedyś dobre i tanie paski robił k.reda ale czy dalej tak jest?
o taki https://allegro.pl/solidny-skorzany-pasek-k-reda-18-mm-czarny-kroko-i7507987411.html

Ostatnio zmieniony przez buran 2018-10-12, 10:52, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran, Reda zawsze robiła najc%jowsze paski ;) Jak nigdy nie nosiłeś paska to nie kupuj badziewia za 3-4 dychy, bo to nie będzie ani porządnie wykonane, ani wygodne. Skończy się na tym, że się zrazisz do pasków.

Jeśłi chodzi o dobrej jakości gotowce to Hirsch, Morellato, ewentualnie z tych tanich to jeszcze Diloy jest w miarę przyzwoity.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
No troche przesada, ze takie najgorsze - jest mnóstwo gorszego szajsu z jakiejs ceraty, nazywanego dla niepoznaki "Genuine leather" :D

Ale z tych tanich to faktycznie chyba Diloy najpewniejszy. Z kolei kupowanie skórzanego gotowca za wiecej niz 50-70zł wydaje mi się średnio sensowne przy cenach pasków handmade robionych przez naszych kolegów ;)

:
Machu, no niektórzy to po 300-400 wołają za pasek hm
wiem bo pytałem :złośliwiec:

:
A kto bogatym zabroni wołać ?

:
ALAMO, ale że bogaty ja ? czy paskoroby ? hmmm

:
No... Oni :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Zresztą jak oglądam nieraz te wyroby hm to śmiać mi się chce :złośliwiec:
Jedyne chyba jakie mi się podobają to te od Spinnera i z tego co widzę to cenowo chyba też rozsądnie podchodzi do tematu :))

:
Goman, spróbuj się ze Spinnerem skontaktować. ;)
A robi świetne paski.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Spinner robi świetne ale nick555 i Fixxxer również mam od wszystkich chłopaków paski. Niech Sebastian swoje pokaże :)

Co do gotowcow to również rios.
Cena wyższa ale jakość pewna.


https://www.paski-bransol...ny-cat-178.html

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Niech Sebastian swoje pokaże :)



Ale że czemu ja? :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Niech Sebastian swoje pokaże :)



Ale że czemu ja? :D


Gdyż Ty masz bardzo dużo fajnych handemade ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Cośtam mam ;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.