3133
Odpowiedz do tematu

:
Mam takiego wersji z czarną tarczą ale od pierwszego spotkania przebywa w spa u Andre , czyli tak jakbym go nie miał i tęsknie , bez mechanicznego chrono jakoś pusto wśród mojej kolekcji

:
Svedos napisał/a:
A na poważnie to nie widzę go na innym pasku tylko na parciaku, zresztą on jest troszkę niebieski :wink: , no może bardziej granatowy :smile:


parciaka nie kwestionuję, wręcz się zgadzam, ale ośmieliłem się poddać pod wątpliwość dobór kolorów :razz: . Szarość nie pasi

takie chrono zawsze mi skojarzenia to Taga Monaco chrono wywołują. A są to miłe skojarzenia :smile:

:
Ten zegarek wyjatkowo dobrze lezy na rece. Np. oryginalna Striela na 3017 mimo mniejszego rozmiaru ma mniej wygodna koperte, ktora mnie "uwiera". A taki Poljocik - zupelnie go nie czuje na nadgarstku. Dodatkowo patent z obrotowym wewnetrznym 12-godzinnym bezelem uwazam za genialny - niewielkim kosztem i bez komplikowania mechanizmu ma sie 12-godzinny chronograf "dla ubogich".

:
Mi tam ten Poljot bardzo się podoba i jak będzie więcej kaszu to sobie takiego sprawie :wink:

:
Jest mega :) od zawsze mi się podobał nie wiem ocb z tą cepelią :???:
Svedos za mniej cepeliowate uważałeś te swoje blink blink noworuskie? :shock: :shock: :shock:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Jakby te Poljoty miały 20mm w uszach to byłaby poezja. Śliczny jest.

:
Eee to podróbka, a gdzie papiery :?: :wink: :mrgreen:
Poljot bardzo ładny, wiem coś o tym, bo mam takiego NOSa z przywieszką i papierami :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Ty Karol lepiej powiedz do czego nie masz papierów i przywieszki, będzie szybciej :wink:

:
Jest ekstra! Ja się zabujałem w białej strzale z chorągiewkami (rozmiar sprzed reedycji) i kiedyś ją nabędę. Dobrze że Żoneczka nie czyta :grin:
@Zbyszke: ile masz w łapie ? Masz może jakieś zdjęcie nadgarstkowe ?

:
Witaj Rysio wśród uzależnionych od ruskich chrono :mrgreen: :razz:

:
Ja mam bardzo drobna reke tak w ogole - stad bylo moje zdziwienie, ze w koncu niezly kawal zegarka tak dobrze lezy na rece. BTW to przepowiedzial mi Krzysiek W z kizi - i mial racje.

:
Nie wiem czy już uzależniony ale chyba tak :twisted:
Jak na razie mam komandira w niezłym stanie i trzy amfy (nowa w automacie i dwie manualne z których będzie jedna, jak gdzieś znajdę tarczę. Wiem, widziałem te tacze naklejane jednego z kumotrów i są bezbłędne.) Spośród innych na 3133 podobają mi się jeszcze travelery (szczególnie ten z niebieskimi wskazówkami) ale Strzała numer 1 !

:
Hmmm.. aby nie bylo TWA - mi kompletnie nie podszedl na zywo, zle mi lezy na rece - zdecydowanie wolalbym Striełkę... :oops: :roll:

:
Piękny - gratuluje :)

:
Chrono też jest :mrgreen: niestety na razie tylko jeden :sad:


Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.