Nuras z fajnym szkłem
Odpowiedz do tematu

:
Tylko albo bezel lata, albo nie cool

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, hmmm Ale w nim nic nie lata, na forum był jeden egzemplarz z zepsutym bezelem, który został przyklejony. ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Archimede fajny, jakby zrobili w dorosłym rozmiarze to by mi do kolekcji pasował :D

:
Machu napisał/a:
Archimede fajny, jakby zrobili w dorosłym rozmiarze to by mi do kolekcji pasował :D


On jest w dorosłym rozmiarze, dla ludzi bez manii wielkości ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Albo bez nadwagi :twisted:

:
Michał napisał/a:
Apa13, hmmm Ale w nim nic nie lata, na forum był jeden egzemplarz z zepsutym bezelem, który został przyklejony. ;)


No był ale przez ten przyklejony bezrl cena była dużo poniżej założonego tu budżetu :P To rzeczywiście jest fajny zegar..... :wkurzony: muszę go poszukać.

Non serviam.
:
Kończąc wątek :))


rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Bardzo dobry wybór pifko .

:
Ja bym osobiście wolał Seastrong'a, ale ta też jest bardzo fajna :)

:
satanic666, dzięki pifko pifko
Machu, Ty jesteś inny :D
pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, fajna szkoda, że nie na bransie i ta nowsza z pomarańczowymi akcentami pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
tomaliusz, fajna szkoda, że nie na bransie i ta nowsza z pomarańczowymi akcentami pifko

Branse może se dokupie ale całe szczęście że nie ta z pomarańczowymi akcentami :facepalm:
To był świadomy wybór ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Czyli A...lpina, miałem rację :)
Fajna jest pifko

:
tomaliusz napisał/a:
...
Branse może se dokupie
...

:D
Zanim znajdziesz, klikniesz i dojdzie to już dawno będzie gdzieś indziej. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Wywala z kamaszy zwłaszcza ta wersja kolorystyczna i na pomarańczowym strusiu od Filipa. Zegarek co prawda już cieszy nowego właściciela, ale pasek się został ;)




Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.