Orient Blue Mako czy Seiko SKX031?
Odpowiedz do tematu

:
Ja mam czarnego starego Mako i bardzo sobie chwale:

http://img20.imageshack.u...1/dsc06023s.jpg

:
Coś ta ankieta ściemnia...było już 6 głosów na "nie zawracaj..." i teraz nagle 3 ?!

Admini cos ściemniaja chyba : P

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Cieszę się, że rozmowa tak się rozwinęła..:)
Na Mako jestem już od dłuższego czasu zdecydowany. XL baardzo mi się podoba wizualnie, ale rozmar.. mimo że mam w nadgarstku 19 cm jest IMO za duży. Gdyby przełożyć tarczę z XL do zwykłego Mako byłby miodzio!
009 jest też na liście (007 od dawien dawna gości u mnie na nadgarstku), i 011 i 6309 (którego się pozbyłem ale kiedyś odkupię:)
hmm.. chyba jestem do cna diverowcem.

A o 031 myślałem o modzie ale chyba zostanie jak jest...patrzę właśnie co by tu opchnąć . chce ktoś nerkę?

:
Też mam 19cm i jak na razie żaden zegar nie jest za duży.
Poza Orłem, ale tutaj waga mnie zniechęca.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow - miałem BFS - ma podobne wymiary jak Orient XL czy Sumo. I na moj gust dla mnie za wielki. Po prostu przejadły mi się duże zegary. A miałem i Tritona Steinharta, i Frankenmonstera. Powyżej 50 mm od ucha-do-ucha odpada jak dla mnie.

:
...sam nie wiem, że to piszę (chory jestem troche, to może dlatego) ----> Mako

olek
[Usunięty]
:
miałem oba i zdecydowanie poleca mako (czarne albo niebieskie). SKX jest ładny ale ma zwijaną bransoletę i w uszach chyba 20mm co przy grubym pasku i dość delikatnej kopercie wygląda w/g mnie nie ciekawie. Mako ma super rozmiar a jakościowo nie można mu nic zarzucić.

ja brałbym rekina

Blaz
[Usunięty]
:
corten napisał/a:
bow - miałem BFS - ma podobne wymiary jak Orient XL czy Sumo. I na moj gust dla mnie za wielki. Po prostu przejadły mi się duże zegary. A miałem i Tritona Steinharta, i Frankenmonstera. Powyżej 50 mm od ucha-do-ucha odpada jak dla mnie.

+1

Trwaj przy Seiko. :wink:

:
corten napisał/a:

hmm.. chyba jestem do cna diverowcem.


....ja też mam o sobie takie zdanie - jest milion ładnych zegarków, ale jak już zdecyduję się na jakiś zakup to ...... na 99% będzie to nurek :)

....mam słabość do Mako tyle, że Mako XM jest wielkości <42mm .....mam 007 - i tak jak design jest zajebiaszczy ( dałbym drugie tyle za nadmuchanie go przez seiko do 44-45mm)
.....ale XL jest OK....IMHO :wink:

:
bierz mako. ja mam czarne i jestem zadowolony. to mój najdokładniejszy zegarek. bez problemu daje rade jako nurek i jako garniturowiec ( przetestowane :) )

:
Maxio - Ty polecasz Orienta? A myślałem żeś seikofil...:)

No decyzje podjęte, odchudzam nieco kolekcję piór, może coś się sprzeda i uciułam na Mako. A skx031 leży sobie spokojnie choć patrzę na niego drapieżnie ostatnio:) Może w jakimś szalonym geście zmienię mu bezel na zielony i wskazówki na mercedesy ? będzie Sub jak się patrzy:)

waldii
[Usunięty]
:
Zaznaczyłem trwaj przy seiko.Mako nie zabiera mnie w ogóle.Jeśli nie ma to być duży zegarek to może citizen ny0040 z ładną niebieską słoneczną tarczą?

:
corten napisał/a:
Maxio - Ty polecasz Orienta? A myślałem żeś seikofil...:)

...dlatego napisałem, że chory jestem i to pewnie przez to...



...tutaj dałeś wybór pomiędzy dwoma zegarkami, a nie markami zegarków, a 031 mi się nie podoba, więc stąd taka podpowiedź...

:
Panie niezdecydowany- garstka fotek na zachętę do dużego Mako :)







Nadgarstek ok. 17,5cm, płaski. Wygląda dobrze i fajnie leży. Brać i nie wybrzydzać :P

:
...na żywo Mako Bibliotek@rz'a, jest rewelacyjne i wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.