Submariner Homage
Odpowiedz do tematu

: Submariner Homage
Od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś homarem Suba. W temacie zebrałem wszystkie te o których istnieniu wiem. Pytanie - czy jest coś jeszcze?

Wersja nie ma znaczenia, może to być jakaś delikatna inspiracja, może być prawie 1:1. Ważne, aby nie miał więcej jak 42mm (a najchętniej klasycznie 40). I tak, wiem, że część z poniższych jest większa.


Parnis,




Tiger Concept




Tisell




Invicta



Steinhart




Squale



Ocean SHarkmaster


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał,

Ale rozrzut cenowy to masz jak stara Katiusza hmmm

Najlepszy stosunek Jakosc/cena to chyba Tisell i Rekin. Z Tisellem cos pamietam ze z dostepnoscia byly problemy ostatnio i trzeba bylo sporo czekac. Ale moze cos sie zmienilo hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Po prostu wrzuciłem wszystko co znam bez ograniczania się co do budżetu ;)

Szymon napisał/a:
moze cos sie zmienilo


Zmieniło... przedstawicielstwo w EU, no i ceny.. 300 jurków ;) Chociaż teraz wkładają werki Miyota 9025, wcześniej było w nich chyba Seiko NH35 o ile dobrze pamiętam.

Ostatnio zmieniony przez Michał 2018-08-28, 11:02, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
tisell ew. squale

:
Michał, chyba od pierwszych wersji był 9015. Ja bym brał Tisella - rozmiar idealny, bransoleta całkiem spoko jak na cenę i "glidelock". Do tego na bazarku poniżej 1000 PLN można je w końcu znaleźć.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Jakościowo podobno mniazga, cenowo na pewno :)


:
Ku niemu się skłaniam, natomiast jest może jeszcze coś czego nie znam :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
O, jeszcze o tym zapomnialem, Davosa Termos czy tam Ternos :D


:
muchacho_ napisał/a:
O, jeszcze o tym zapomnialem, Davosa Termos czy tam Ternos :D

Obrazek


Ja to nie wiem czy bym taka ilosc prestizu wytrzymal :złośliwiec:

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon, ja chyba nie ;)

:
Michał, wpadaj do mnie po tisella ;)

:
A Gigandet?

:
O właśnie, Davosa...najwygodniejszy klon IMO i najbardziej podobna koperta do suba, cena nowego to jakaś patologia ale używki można w dobrych cenach wyrwac

:
Ten Giguś całkiem, całkiem :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
g-unit napisał/a:
Michał, wpadaj do mnie po tisella ;)


Jeden zielony zegarek mi wystarczy :P

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.