Akcja czyszczenia kont
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Żegnajcie towarzysze :wink:

:
cut :)

:
smisiak to chyba na forumowca jest zapisany a puszcza wyjechał do Afryki na miesiąc, o czym nas informował publicznie ..

:
Faktycznie, Tomek gratuluję pamięci, no i chyba trzeba konta"przywrócić"

Blaz
[Usunięty]
:
Mieliśmy właśnie z tego powodu oko na Smisiaka i wysyłałem dwa razy maila... Co do kumotra Puszczy to chyba mu się wyjazd przedłużył...

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-11-08, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
:
O.K. w takim razie wszystko jasne.

Blaz
[Usunięty]
:
Będą chcieli to założą konto jeszcze raz. No niestety takie są reguły gry, a znane one są od dawna. :twisted:

:
Może te emiliany trzeba wysyłać ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru?

Blaz
[Usunięty]
:
Może tak, ale wysyłam każdy mail pojedynczo, patrząc czy nie pojawiły się jakieś błędy. A połowa z zawiadomionych osób odpowiedziała w ten czy inny sposób.

:
Ale w wyjątkowych przypadkach można by odstąpić od tej zasady. Taki socjalizm z ludzką twarzą. Puszcza uprzedzał o wyjeździe, szkoda .. Trzeba imo było poczekać do następnej "wycinki" w przypadku tych dwóch kumotrów.

:
Wszystko rozumiem, ale skasowac Winnetou!
:lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Tomek, w przypadku Puszczy nie zauważyliśmy tego, fakt. Ale jego konto było nieaktywne dłużej niż miesiąc.

W przypadku kumotra Smisiaka, to sorry, ale kompletnie się nie zgodzę. Jeśli ktoś jest zapisany na zegarek forumowy, to TYM BARDZIEJ powinien uczestniczyć w życiu forum i bywać tu.

Jeśli trzeba to robimy wyjątki i odstępstwa. W tej akcji na wyraźne życzenie zrobiliśmy jedno. Ale my też nie jesteśmy wszechwiedzący i naprawdę nie wiemy co się kryje za tym, że ludzie nie odpowiadają na maile.

:
Łukasz ty brutalu!! : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ja wiem co się kryje za tym, że ludzie nie odpowiadają na maile!!!

Ja wiem, ja!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.