Independent Watch One
Odpowiedz do tematu

:
Popołudniu będę w domu mam jakiegoś orła co tak robiłem.
Wkleje zdjęcie zobaczysz jak to wygląda.

:
Thomas666, lakierem ją jak w Maryśce cool

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2018-07-30, 09:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec, najpierw sprawdzę na surowo, jak nie podejdzie, to dalej będę dłubał... :)

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Świetna ta tarcza :))
Indeksy kanapkowe bedą super wygladać, czekam na efekt końcowy.

:


Na żywo wygląda to troszkę lepiej, szczególnie złoty kolor :-)
Po wszystkim się lakieruje, żeby się nie utleniało - mi jaki widać się nie chciało stąd gdzie nie gdzie zielonkawe ślady ;-)

:
wygląda nieźle, muszę się przespać z tematem, zieloności to ja akurat lubię, patyna mnie nie odstręcza :)

[ Dodano: 2018-12-21, 20:42 ]
Na gotowo po poprawkach:





Więcej jutro, za dnia cyknę

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Pyk.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, pifko











Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Moim zdaniem wskazówki za bardzo zlewają się z tarczą, to po pierwsze, po drugie jakoś nie bardzo pasują, a szczególnie tego "mercedesa" bym wymienił, tyle że nie mam pomysłu na co... ale ja się nie znam i to nie mnie ma się podobać ;) pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, Mercedes zostaje, imo dobrze gra z zakratowanymi okienkami hełmu. Czytelność jest ok, lepiej niż na tych zdjęciach, ale jak dotrą inne kolory wskazówej to jeszcze poeksperymentuję. pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Thomas666.

Czasomierz niezmiernie interesujący, a szczególnie wspaniale prezentuje się tarcza... :shock:

Pozwolę sobie zgodzić się z Kumotrem Daito i również zaproponować wymianę wskazówek... ;)

Oczywiście najważniejsza jednak w tym zakresie jest opinia, bez wątpienia szczęśliwego Posiadacza... pifko

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
W chwili wolnego czasu i przypływie pracowitego zapału grzebane trochę było:














[ Dodano: 2022-10-27, 22:48 ]

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
+500 do czytelności pifko
I fajny rzuf.

:
Thomas666, robi wrażenie pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
A mnie bardziej się podobały poprzednie - te zbyt zwracają uwagę i dominują, przez co tarcza (bardzo ciekawa) nie wydaje się już być najważniejszym elementem projektu hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.