Paska do orient stara szukam ale pomysłów mi brak
Odpowiedz do tematu

: Paska do orient stara szukam ale pomysłów mi brak
Mam takiego orient stara




ma z tego co kojarzę 21mm w uszach, zima przyszła pomyślałem że go na jakiegoś pasiora wrzucę. Pytanie tylko na jakiego. Krokodyl czy gładki? Czarny czy może brązowy? na prosto czy z łukiem żeby był bardziej wpasowany w kopertę? No i nie wiem też gdzie się rozglądać za sklepami (znacie coś fajnego do polecenia w PL? ) czy lepiej prosić kogoś by uszył? (ale z fot które widziałem najlepiej wyglądają paski z lekkim wypełnieniem przy uszach) Pomożecie coś dobrać?

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2018-12-05, 14:36, w całości zmieniany 1 raz
:
Moim zdaniem brąz :)) I ja bym jednak szył na zamówienie, bo porządny pasek w PL ciężko kupić, a za granicą... w zasadzie cenowo wyjdzie podobnie jak uszycie. A przynajmniej wybierzesz sobie skórę, rozmiar i sposób szycia jaki sobie wymyślisz :)

A tak btw. jak już będziesz miał to koniecznie wrzuć zdjęcie do tego wątku, bo nie widziałem jeszcze tego zegarka na pasku :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
To Reda już passé :?: :shock:
:))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
A dlaczego czarny albo brąz :?: Ja bym wziął granatowy, jak robisz na zamówienie u kolegów to żaden problem ;)

:
goTomek napisał/a:
To Reda już passé :?: :shock:
:))


FOKJU :evil:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
nie widziałem jeszcze tego zegarka na pasku


https://imgur.com/r/Watchexchange/sIyZG5g

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2018-12-05, 15:54, w całości zmieniany 1 raz
"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Dobrze Szymon podpowiada. Granatowa lub brązowa gadzina z drobną łuską i będzie super.

:
Kurna, no nie wiem :/
Przymierzałem różne paski do mojego oesa, i zawsze słabo było
W sieci też jeszcze ładnego połączenia nie widziałem.
Po mojemu ten zegar jest stworzony do bransy. I mówię to jako fan pasków :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Kolorystycznie i fakturowo fajnie, ale jakis za delikatny ten pasek z linka - to niby nie jest duzy zegarek, ale ja bym cos masywniejszego dał bo przy uszach z boku tak średnio wyszło ....

:
No i tu sie musze (wyjątkowo :D ) zgodzić. Zegarek niby nie jest duży, ale jednak klockowaty. Na pasku elegancie wygląda to źle.
A gruby pas to nie wiem czy do konwencji zegarka będzie pasował hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Ja też uważam, że ten zegarek najlepiej na bransolecie wygląda, ale jak było pytanie o pasek, to podrzuciłem przykład, który nie powoduje raka oczu :))

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Sebastian, no niemożliwe :D ;)

A pasek można zrobić mocniej pogrubiony przy uszach albo zrezygnować z szycia na długości - przez to optycznie bedzie się wydawał większy.

:
Ja noszę na bransolecie. Ale taki pasek sobie do niego zrobiłem (tylko nie mam zdjęcia z założonym :-( )

:
Sebastian napisał/a:
Kurna, no nie wiem :/
Przymierzałem różne paski do mojego oesa, i zawsze słabo było
W sieci też jeszcze ładnego połączenia nie widziałem.
Po mojemu ten zegar jest stworzony do bransy. I mówię to jako fan pasków :D


Tu się zgadzam w 100% z Sebastianem, też wolę zegarki na paskach ale nie w tym OS'sie

:
Kurna... musicie mnie denerwować tym że tylu ma tego OSa? :twisted:

Zajebiaszczy jest ten zegarek

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.