Po co komu gwarancja?
Odpowiedz do tematu

: Po co komu gwarancja?
Po kilku miesiącach polowania w końcu dotarł do mnie Timex Expedition North (chwaliłem się ostatnio w nowych nabytkach).

Po dwóch dniach noszenia jedna rzecz mnie zaczęła drażnić - bez okularów ni cholery nie byłem w stanie odczytać godziny (w okularach też musiałem się chwilę przyjrzeć). Wskazówki są oksydowane na ciemno, a luma na wskazówce minutowej jest wielkości i kształtu indeksów. Biały ogonek wskażnika kompasu/pływów też nie pomagał.


W zasadzie byłem już gotów spakować i odesłać, bo jak na zegarek, który kupiłem sobie na kajaki to się na dłuższą metę będzie średnio spisywał. Inną opcją było rozbabranie zegarka i przemalowanie wskazówek, no bo po co komu gwarancja?

Rozbebeszyłem drania. Południowy koniec wskazówki kompasu pomalowałem na niebiesko, żeby się tak nie rzucał w oczy. Resztę wskazówek wyczyściłem, pomalowałem na biało i nałożyłem nową lumę na całej długości.
Udało się ten cyrk poskładać bez strat w ludziach i nawet wszystko działa jak trzeba.
No i jestem w stanie odczytać godzinę.


Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Macie tam rozmach Eryku!
Świetna robota!

P.S. Jak chcesz czytelny zegar, to wiesz… Panerai tylko takie robi ;)

:
Santino napisał/a:
Macie tam rozmach Eryku!
Świetna robota!

P.S. Jak chcesz czytelny zegar, to wiesz… Panerai tylko takie robi ;)


A ma wskaźnik pływów? Bo to był w sumie główny ficzur, dla którego go kupiłem.
Bo tak ogólnie to kilka czytelnych nurków mam, i to nawet takich, na które da się patrzeć bez bólu zębów.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Wyszło super. Teraz wskazy widać.

:
Lepiej niż fabryka!

:
Wygląda jakby tak wyszedł z fabryki pifko

:
Brawo ten Pan z wyspy pifko

:
Erolek, lepiej mu teraz :)
pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Świetnie to wyszło pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Aaaaa :!: To już na FB zapytanie nieaktualne się staje się :)
Szacun - wyglądają lepiej i jak fabrycznie wykonane cool cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Porządna robota pifko

:
Masz talent, nie zmarnuj go pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Odin napisał/a:
Wygląda jakby tak wyszedł z fabryki pifko


Tez bym tak powiedział. Jest dobrze cool

:
Wygląda lepiej imo.
Dobra robota pifko

:
Erolek, ile ja bym zegarków kupił gdybym tak potrafił je poprawić?
Często zegarek fajny ale to czy tamto nie pasuje na tarczy a Ty sobie to pięknie poprawiłeś.
Kapitalnie to wyszło pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.