Zegarek dla młodzieńca.
Odpowiedz do tematu

: Zegarek dla młodzieńca.
Zagwozdkę mam.

Temat - zegarek dla 8-mio latka (zaineresowania ogólna technika i zegarki). Bez specjalnej okazji - syn przyjaciela, którego widuję raz na 2-3 lata.

Pomożecie? Bo nawet nie wiem jak temat ugryzc.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Jakieś G, stopień zaawansowania to już w zależności od przeznaczonych środków.

:
Erolek,

Też myślę że Gshock.
Ewentualnie jakieś Edifice prostsze jeśli w takich rzeczach gustuje. hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon napisał/a:

Ewentualnie jakieś Edifice prostsze jeśli w takich rzeczach gustuje. hmmm


Nie wiem, ostatnio młodego widziałem jak miał 5 lat. Wtedy samochody były na tapecie.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek,

Ważne żeby mu czegoś co będzie wyglądało jak odważnik na jego nadgarstku nie kupić hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
A moze jakiś Timex Expedition :?: One zazwyczaj są niewielkie, za to większość obecnych G to wielkie cebule :P

:
Casio z serii HD , tanie i wytrzymałe .

:
Erolek, taki jak Ty kupiłeś g-7710 czy pozytyw g-7700. Ma trochę bajerów i to jeden z mniejszych G.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Erolek, taki jak Ty kupiłeś g-7710 czy pozytyw g-7700. Ma trochę bajerów i to jeden z mniejszych G.


No, to niegłupi pomysł. Swojego akurat dzisiaj noszę.
G-7700 jest na Amazonie w dobrej cenie.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
No i widzisz pifko
Te mniejsze casio nie są takie fajne plastikowe klamerki i dodatkowo słabe podświetlenie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.