Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Tak, to Szanghaj. I to w dobrej wersji, takiej jak używają do swoich własnych rocznicówek.

:
ALAMO napisał/a:
pg22 napisał/a:
Dekle też?


No taka była umowa, a widziałeś kiedys żeby my z mordy robili harmonijkę :-) ?
Dwa dekle, dwa komplety wskazówek, pudło fortepian, dobry pasek, dobra klamerka.


O ile dekiel to nie jest zaden problem, to wskazowki juz nie sa takie latwe do podmianki we wlasnym zakresie. Czy bedzie mozna wybrac, ktore wskazowki zamontujecie fabrycznie? :popcorn:

:
A co to jest "stainless STELL" na przeszklonym deklu? Czy ja już ślepy jestem może...

:
Odin napisał/a:
A co to jest "stainless STELL" na przeszklonym deklu? Czy ja już ślepy jestem może...


ZNak rozpoznawczy majfrendowych fabryk :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
ALAMO napisał/a:
Tak, to Szanghaj. I to w dobrej wersji, takiej jak używają do swoich własnych rocznicówek.


Dzięki - jak dla mnie, po przemyśleniu to jednak te ażury ale z białą datą brałbym (ślepawy z bliska jestem a mam sprawdzone, że taki układ lepiej widać niż odwrotnie) więc jakby co to myk i biorę ;)

:
kopeć, każdy kiedyś dorasta ... :złośliwiec: pifko

:
Mattoni napisał/a:
kopeć, każdy kiedyś dorasta ... :złośliwiec: pifko

Też chcesz białe? :P

:
kopeć, ale przyznasz, że po tych wszystkich żalach, fochach i oflagowaniu się, to deklaracja że jednak ażury, a nie! stop! ABAŻURY. To jednak trochę komicznie wyglada? :D :złośliwiec:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian - przy białej dacie pełne wskazówki mi się nie podobają i ażury wyglądają lepiej, jak będzie czarna to wolę pełne - i, że co? Tyle, że czarna data wymaga dla mnie lepszego światła. Więc w całości w tym układzie ażurowa mi się bardzie podoba jednak - a skąd wiadomo co Wy powiecie jak zamiast renderu fizyczny przedmiot zobaczycie? W końcu Alamo jak ten Salomon wszystkich pogodził, i waśnie się skończyły. Tak to widzę. A co będzie to dalej to do końca nie wiem. Białej daty przedtem nikt nie pokazywał - ale całego wątku od początku czytać nie będę.

:
na renderach jest czarny pasek z czerwonym przeszyciem czy jest na niego szansa czy na brązowym będzie wychodziła?

:
Sebastian napisał/a:
Najlepsza kombinacja to pełny dekiel i puste wskazówki ;)


pifko pifko

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Dla odświeżenia, i po długim namyśle - stwierdzam, że jednak pełne są dla mnie debeściarskie i takich chcę :)) Nawet gdy tarcza będzie z białą datą. Ażury to było chwilowe zauroczenie. Przeszło mi już. Są jednak jakieś plusy tej długiej realizacji ;)

:
kopeć napisał/a:
Dla odświeżenia, i po długim namyśle - stwierdzam, że jednak pełne są dla mnie debeściarskie i takich chcę :)) Nawet gdy tarcza będzie z białą datą. Ażury to było chwilowe zauroczenie. Przeszło mi już. Są jednak jakieś plusy tej długiej realizacji ;)


No widzisz. Dorosłeś.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
kopeć napisał/a:
Są jednak jakieś plusy tej długiej realizacji

Poczekasz jeszcze rok i znów Ci się abażury spodobają :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Przecie dostanie dwa komplety wskazówek. hmmm

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.