Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Warunek był obligatoryjny, i wszyscy sa poważni, i nikt tego nie sprawdzał bo mamy na chleb ;)
A mówione było w wątku że "to już!", a czy mailowane było to powiem szczerze ze nie pamiętam :oops:

:
To jak już będziemy mieli dwie wersje wskazówek, to może i dwie koperty w komplecie? Szczotka i piasek? Ooo albo najlepiej dwa zegarki - szczotka z abażurami i piasek z łopatami :)) Tylko pewnie wtedy znajdą się tacy co chcą piasek z abażurami i cały misterny plan wpizdu :facepalm: :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A ja chcę jeszcze pleciony pasek w stylu amerykańskich policyjnych kabur na broń

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
ALAMO, są jeszcze takie:




:
Moim zdaniem tylko poler.



A pasek najlepiej taki :


"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
tia i zamiast bokserek pieluchomajtki :D

:
Albo taki w flamingi. Idealny do forumowca :złośliwiec:


"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy napisał/a:
Moim zdaniem tylko poler.


Poler piaskowany szczotką. To w zasadzie jedyna opcja sensowna jest. I ja to tak widzę.
:D

:
Pasek fuksjowy ma być :twisted:

:
ALAMO napisał/a:
Eustachy napisał/a:
Moim zdaniem tylko poler.


Poler piaskowany szczotką. To w zasadzie jedyna opcja sensowna jest. I ja to tak widzę.
:D


najlepiej z głębokimi rysami, taki poturbowany co to udaje że ma już sto lat albo wincyj :D

:
A komplet pierścieni też będzie ? Jak 10-lecie to na całego


Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2019-02-13, 08:21, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
a na nogach klapki kubot i skarpeta po pas :D do tego sumiasty gęsty wąs ;)

Ostatnio zmieniony przez Maras 2019-02-13, 08:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Cos tu sie dzieje? Czy zapadly jakies wiążące decyzje w sprawie wykonczenia/bezeli/paskow/abazurow?

:
No właśnie, bo my tu z Kolegami, co wpłacili zaliczki, chcemy zrobić ankietę na temat koloru pudełka.
Są już pierwsze propozycje :)


"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Skoro zegarek militarny to i opakowanie musi być w klimacie
moja propozycja


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.