Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Luźnego melepecenia cd - skoro obydwie opcje pasują do projektu, to może dołożyć 2 komplet wskazówek i sobie koledzy wymienią u majstra/samemu wg uznania :?:

:
Machu napisał/a:
Luźnego melepecenia cd - skoro obydwie opcje pasują do projektu, to może dołożyć 2 komplet wskazówek i sobie koledzy wymienią u majstra/samemu wg uznania :?:


Kanclerska głowa ;)
Svedos lub Alamo Dali taką propozycję , tylko nie mogę tego odszukać..

:
Jacobi napisał/a:
Zróbcie kopciowi pełne bo chłopina w depresję wpadnie :D

Jo :złośliwiec: abo na zawał :))

:
Była o tym mowa, zresztą jest to o tyle do realizacji że my pewnie i tak będziemy musieli użyć tych wykrojników do innych wskazówek. Więc jak już i tak będą, to jeden komplet w jedną czy w drugą to żadna różnica jest w zasadzie.

:
No weźta kumotrowi kopciowi pokażta te przelewy, zaświadczenie od ginekologa i świadectwo moralności, bo łun zapłacił i się należy :facepalm:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ALAMO napisał/a:
Była o tym mowa, zresztą jest to o tyle do realizacji że my pewnie i tak będziemy musieli użyć tych wykrojników do innych wskazówek. Więc jak już i tak będą, to jeden komplet w jedną czy w drugą to żadna różnica jest w zasadzie.


To znaczy, że seryjny będzie z ażurami?
I pewnie szczotkowana koperta?

:
goTomek napisał/a:
No weźta kumotrowi kopciowi pokażta te przelewy, zaświadczenie od ginekologa i świadectwo moralności, bo łun zapłacił i się należy :facepalm:

Chodziło mi wyłącznie o konstruktywną dyskusję osób które są zdecydowane na zakup - stąd takie zapytanie. Ale skoro to takie śmieszne, to odpuszczam, klepcie sobie jeszcze ze 200 stron,
cool widać , że to taki sposób na rozładowanie frustracji może...albo coś innego hmmm

:
kopeć napisał/a:
goTomek napisał/a:
No weźta kumotrowi kopciowi pokażta te przelewy, zaświadczenie od ginekologa i świadectwo moralności, bo łun zapłacił i się należy :facepalm:

Chodziło mi wyłącznie o konstruktywną dyskusję osób które są zdecydowane na zakup - stąd takie zapytanie. Ale skoro to takie śmieszne, to odpuszczam, klepcie sobie jeszcze ze 200 stron,
cool widać , że to taki sposób na rozładowanie frustracji może...albo coś innego hmmm


pifko
Tak tu jest, ale potem fajne projekty wychodzą.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Dla mnie to sposób na pogadanie se z ludźmi co mają podobne zainteresowania :) . Do tego chyba te forumy wymyslili hmmm
Ale wolność jest, jak sie tak ktos rozładowuje, to niech ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ALAMO napisał/a:
Była o tym mowa, zresztą jest to o tyle do realizacji że my pewnie i tak będziemy musieli użyć tych wykrojników do innych wskazówek. Więc jak już i tak będą, to jeden komplet w jedną czy w drugą to żadna różnica jest w zasadzie.

To powinno zamknąć (jedną) kwestię związaną z projektem :idea: - pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
eee, byly jakies zaliczki?

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
eee, byly jakies zaliczki?

Byli
Chyba to był nawet warunek żeby na listę numerów się wpisać.
Pewnie nikt tego oczywiście nie sprawdzał :D
Ale jesteśmy poważni c'nie?

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Cytat:
Ale jesteśmy poważni c'nie?_


Nie można generalizować ;)

:
Wiedziałem że ktoś się do tego przywali :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
ale calkiem serio, to zadnej takiej info nie pamietam; zwykle pw przychodzilo.
To mam cos wplacac teraz, czy jednak warunek nie byl obligatoryjny? hmmm

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.