Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Eryk, świetny dekiel, o takie coś myślałem wspominając na fejsbuniu :)
A rozmiar... Sam nie wiem czy grube 42 i czy grube 44 będzie dobre.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Dekiel - klasa :!: Pomysł z koszulką - również. pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Machu, każdy zna Twoje zdanie :)) jednak grupa o której mówisz jest zdecydowanie mniejsza... skoro wcześniejsze były mniejsze to jednak był ku temu jakiś powód. Mniejszy rozmiar jest bardziej uniwersalny i podejdzie każdemu. Większy rozmiar już nie, wśród nas na forum jest dużo osób z mniejszymi nadgarstkami którzy jednak chętnie wezmą kolejnego forumowca

Maras, na zlot jesienny się już zapisałeś? :złośliwiec:

A co o tym sądzi derekcja oraz wykonawcy? hmmm

Ostatnio zmieniony przez Michał 2018-06-24, 12:22, w całości zmieniany 3 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, nie zgodzę się - myślę, ze ww. grupy sa porównywalne. To, ze ktoś z większym nadgarstkiem 'technicznie' moze nosic mały zegarek nie znaczy, ze go kupi. Można zrobić ankietę jakby co ;)

:
Dekiel fajny, do 44 mm idealnie pasuje :)

:
Mam 46 mm Mołmię i moje 18 cm nadgarstka daje radę cool
Żabol ma 43 mm i dobrze mu na łapie.

Wygoda by pasowała na 42 mm a moda idzie ku wielkości wiec 44mm.
Bez pół litra nie obejdzie się .
Ankieta zatem idzie do nas małymi krokami.

Jak Białoczerwoni wygrają z Kolumbiom to idę w modę 44 mm
Jak przegrają to za karę idę na wygodę i bydzie 42 mm

:D

Edyta:

Po spotkaniu w Kazaniu i analizie sportowej i wypowiedzeniu wojnie Kolumbii
jestem za rozmiarem 40 mm

:złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Volturi 2018-06-24, 22:18, w całości zmieniany 2 razy
Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
Machu napisał/a:
Michał, nie zgodzę się - myślę, ze ww. grupy sa porównywalne. To, ze ktoś z większym nadgarstkiem 'technicznie' moze nosic mały zegarek nie znaczy, ze go kupi. Można zrobić ankietę jakby co ;)


Jest może z 10 osób z podobnym gustem jak Twój, a zegarek jest robiony w ilości powyżej 100. Poza tym 44mm tl jednak dobry rozmiar na nurka, a nie na pilotowe chrono...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
PAMowa koperta w rozmiarze mniejszym niz 44mm mija sie z celem i zwyczajnie bedzie zle wygladała. Nie upieram sie, ze rocznicowiec musi koniecznie 44mm, moze byc mniejszy, ale to by wymagalo zaprojektowania kompletnie innego rodzaju koperty.

[ Dodano: 2018-06-24, 17:04 ]
A projekt dekielka fajny :)

:
Michał napisał/a:
Machu napisał/a:
Michał, nie zgodzę się - myślę, ze ww. grupy sa porównywalne. To, ze ktoś z większym nadgarstkiem 'technicznie' moze nosic mały zegarek nie znaczy, ze go kupi. Można zrobić ankietę jakby co ;)


Jest może z 10 osób z podobnym gustem jak Twój, a zegarek jest robiony w ilości powyżej 100. Poza tym 44mm tl jednak dobry rozmiar na nurka, a nie na pilotowe chrono...


Mnie tez można dopisać do grupy wątłonadgarskowców...i wolę 42mm

World Wide Watches
:
ALAMO napisał/a:
No własnie stara PZL była 44 mm, i to miało idealne proporcje. Tu jak damy 7750, bezel ceramiczny - to on będzie miał 16 mm. W mniejszym wydaniu, będzie wyglądał jak napuchnięty żółw albo tam inna żaba :D



....przypomnę głos władzy :)

:
No i tyle w temacie cool

:
Mattoni dobrze prawi....polać mu pifko

:
Tylko gazomierz! cool

:D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
... i niczego nie będzie ...
:D

:
Michał, podobnie liczna bedzie grupa takich, dla których 44 jest za duże. A wiekszość zaakceptuje te 2mm w jedną lub drugą, co potwierdza ogólnie entuzjastycnzy odbiór projektu ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2018-06-24, 17:59, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.