Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Svedos napisał/a:
się da, się zrobi


No to daję...
Sygnał, że trzeba dać ;-)

:
ALAMO napisał/a:
Wszystkie wnioski na komitet RWPG - prosze zgłaszać mi na PW pifko


jednak się wyrobię w założonym terminie :popcorn:

jestem w sklepie zalogowany i co dalej brak odnośnika do rocznicowego projektu PZL :złośliwiec:

gdzie płacimy :?: :shock:

Ostatnio zmieniony przez Maras 2018-06-20, 12:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras napisał/a:


gdzie płacimy :?: :shock:


jaki wyrywny, mogę udostępnić nr konta :złośliwiec: ;)

:
Marek, ślij do mię, akurat mnie brakuje :D

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2018-06-20, 13:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras, jeszcze ich wspólnymi siłami urobimy żeby Hanharta zrobili pifko
Teraz tylko trzeba przewalczyć spójny kolor wskazówek chrono..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
A nie da rady zrobić dekla w stylu pierwszej PZLki? Taki jak pokazany wyżej mają wszystkie Gerlachy, a ten by się odróżniał. Bo o to chyba też chodzi hmmm

:
Strzała napisał/a:
A nie da rady zrobić dekla w stylu pierwszej PZLki? Taki jak pokazany wyżej mają wszystkie Gerlachy, a ten by się odróżniał. Bo o to chyba też chodzi hmmm



pifko pifko pifko pifko pifko pifko

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Tosz Było mówione że Erolek coś tam maluje. :))

:
arek314 napisał/a:
Maras, jeszcze ich wspólnymi siłami urobimy żeby Hanharta zrobili pifko
Teraz tylko trzeba przewalczyć spójny kolor wskazówek chrono..


:D

:

Strzeliłem na szybko coś takiego w Paincie. Kolory i czcionki oczywiście "super robocze", i jak widać nie znam się na grafice. Bardziej punkty do obgadania/ankiet:
1. napis "G.GERLACH" przeniosłem do totalizatora jak na zdjęciu kokpitu P11. Akurat tamto miejsce jest idealne na wszelkie "smaczki" bo jest najmniej ważne z punktu widzenia funkcjonalności chrono.
2. minuty i godziny chrono dostosowałem do sekund: czerwona wskazówka z białym końcem. Można by się zastanowić czy nie maznąć czubków lumą, ale nie wiem czy to nie skomplikuje produkcji.
3. jakoś mi nie pasowało to przerwanie totalizatora godzin chrono, nie nawiązuje specjalnie do kokpitu bo żadna wskazówka nie ma pozycji "0" na górze
4. też w godzinach chrono nie pasowało mi użycie "0". Wszystkie pozostałe indeksy mają na górze maksymalny odczyt.
5. na subtarczy sekund czasu dałem białe napisy bo nie potrafiłem w paint zrobić ładnego źółtego. Tutaj akurat kolor jest dla mnie mało ważny.
6. napis na "3" może być dowolny, równie dobrze można tam strzelić coś w stylu "Czwarty Wymiar Edycja Limitowana"
7. minuty chrono wyróżniłem co piąty znacznik
8. pogrubiłem indeks na "12"
9. na obrotowym bezelu zamieniłem "1|2" na trójkąt, można cały wypełnić lumą albo dać tam tylko kropkę lumy i białe wypełnienie.
10. zastanawiam się czy na obrotowym bezelu markery i liczby nie powinny mieć innego koloru żeby "1|1" nie wyglądało jak "111".

Dobra, koniec przerwy na kawę, trzeba budować PKB kraju..

Ostatnio zmieniony przez arek314 2018-06-21, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 napisał/a:

[...] na obrotowym bezelu zamieniłem "1|2" na trójkąt, można cały wypełnić lumą albo dać tam tylko kropkę lumy i białe wypełnienie.


Tak na szybko - w tym wypadku obrotowy bezel robi za GMT, wiec trojkat zamiast 12 jest srednio na miejscu.

Do odliczania czasu gotowania jajek na twardo sluzy chronograf.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
arek314 napisał/a:
9. na obrotowym bezelu zamieniłem "1|2" na trójkąt, można cały wypełnić lumą albo dać tam tylko kropkę lumy i białe wypełnienie.


Nie robmy z tego nurka hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Lekko się inspirowałem tym:

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 napisał/a:
Obrazek
Strzeliłem na szybko coś takiego w Paincie. Kolory i czcionki oczywiście "super robocze", i jak widać nie znam się na grafice. Bardziej punkty do obgadania/ankiet:
1. napis "G.GERLACH" przeniosłem do totalizatora jak na zdjęciu kokpitu P11. Akurat tamto miejsce jest idealne na wszelkie "smaczki" bo jest najmniej ważne z punktu widzenia funkcjonalności chrono.
2. minuty i godziny chrono dostosowałem do sekund: czerwona wskazówka z białym końcem. Można by się zastanowić czy nie maznąć czubków lumą, ale nie wiem czy to nie skomplikuje produkcji.
3. jakoś mi nie pasowało to przerwanie totalizatora godzin chrono, nie nawiązuje specjalnie do kokpitu bo żadna wskazówka nie ma pozycji "0" na górze
4. też w godzinach chrono nie pasowało mi użycie "0". Wszystkie pozostałe indeksy mają na górze maksymalny odczyt.
5. na subtarczy sekund czasu dałem białe napisy bo nie potrafiłem w paint zrobić ładnego źółtego. Tutaj akurat kolor jest dla mnie mało ważny.
6. napis na "3" może być dowolny, równie dobrze można tam strzelić coś w stylu "Czwarty Wymiar Edycja Limitowana"
7. minuty chrono wyróżniłem co piąty znacznik
8. pogrubiłem indeks na "12"
9. na obrotowym bezelu zamieniłem "1|2" na trójkąt, można cały wypełnić lumą albo dać tam tylko kropkę lumy i białe wypełnienie.
10. zastanawiam się czy na obrotowym bezelu markery i liczby nie powinny mieć innego koloru żeby "1|1" nie wyglądało jak "111".

Dobra, koniec przerwy na kawę, trzeba budować PKB kraju..



Podoba mi sie. Najlepsza wersja jak dotąd pifko

:
muchacho_, pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.