Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
muchacho_, tarcza nie jest jeszcze obrobiona pod kątem dokładności położenia poszczególnych elementów, to jest na razie tylko wersja poglądowa w wersji produkcyjnej będzie to doprecyzowane

:
ALAMO napisał/a:
Ad. 1 : koncepcja jest albo żeby odtworzyć klimat, czyli zrobić czarny z czerwoną nicią, styl wojskowy, gruby. Albo nr 2, czyli że jakiś brązowy wojak. Albo nr 3 ... ?


Moze taki wpadajacy w czerwien z wypelnieniem, w stylu Breitlinga zwężany do 22mm?







[ Dodano: 2018-06-14, 10:44 ]
Svedos napisał/a:
muchacho_, tarcza nie jest jeszcze obrobiona pod kątem dokładności położenia poszczególnych elementów, to jest na razie tylko wersja poglądowa w wersji produkcyjnej będzie to doprecyzowane


pifko

:
Takie trzy uwagi: jakby tą subtarczkę czerwoną zamienić na tą niebieską z wysokościomierza też byłoby super. I Imo lepiej. Plus niebieska sekunda pod kolor.
Czarno- czerwonych zegarkow jest multum.
Po drugie - prostokątne pushery!
Po trzecie - cały czas bezel jest taki jak w Enigmie. Jak dla mnie ma za mało jaj do tego projektu.

Skate or die!
:
Yakovlev napisał/a:
...I jeszcze się przypomnę:
Obrazek...

http://www.czwarty-wymiar...1195733#1195733

pifko pifko

Jacek - o nic się nie martw - dopisałem Cię :arrow: :arrow: cool

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2018-06-14, 11:21, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
prezesso, Piotrek nie wiem czy o to Ci chodzi po lewej masz dotychczasowy bezel a po prawej z obniżoną wkładką


:
Większe zęby na rancie, te są zbyt delikatne ;)

:
jeśli odwołujemy się do barw polskich to czerwień i biel, albo totalizator będzie czerwony jak krew- wide sekundnik i biała wskaza, albo totalizator biały i czerwona wskaza jak sekundnikowa - pomyślmy znaczeniowo ,
i tak mnie nikt nie posłucha, ale co se pospamowałem to moje

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
diver napisał/a:
jeśli odwołujemy się do barw polskich to czerwień i biel, albo totalizator będzie czerwony jak krew- wide sekundnik i biała wskaza, albo totalizator biały i czerwona wskaza jak sekundnikowa - pomyślmy znaczeniowo ,
i tak mnie nikt nie posłucha, ale co se pospamowałem to moje



http://www.czwarty-wymiar...1195529#1195529

:
Ni wuja mnie ta żółta wskaza nie pasi, odrzuca mi całą tarczę :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Szymon napisał/a:
diver napisał/a:
jeśli odwołujemy się do barw polskich to czerwień i biel, albo totalizator będzie czerwony jak krew- wide sekundnik i biała wskaza, albo totalizator biały i czerwona wskaza jak sekundnikowa - pomyślmy znaczeniowo ,
i tak mnie nikt nie posłucha, ale co se pospamowałem to moje



http://www.czwarty-wymiar...1195529#1195529


ale co mi wyblaknięty pokazujesz, nie rozumiesz iż ta czerwień wynika nie z dizajnu tylko z
nawiązania do barw?

a oki nie zrozumiałeś bo nie miałeś czasu przeczytać :złośliwiec:
gdybyś wcześniej wiedział ;)
tu z misia cytacik: Pilot: Mogę mieć, z tym, że godzinę wcześniej muszę o tym wiedzieć.

Ostatnio zmieniony przez diver 2018-06-14, 12:25, w całości zmieniany 1 raz
:
chłopaki: świetny pomysł i projekt. Trzymam kciuki, aby wypaliło wszystko ;)
i błagam Was - Szafir niebieski, to dodaje efektu zegarkowi, naprawdę :wkurzony: ;)

Ostatnio zmieniony przez johnny_b2 2018-06-14, 12:24, w całości zmieniany 2 razy
:
diver,

Pokazalem Ci do czego sie odwoluje kolorystyka. Nie do barw Polski tylko do wskaznika w kokpicie PZL (czerwony i zolty). No, ale widocznie nie zrozumiales, bo nie miales czasu czytac wczesniejszych wpisow w watku. hmmm

:
Szymon napisał/a:
diver,

Pokazalem Ci do czego sie odwoluje kolorystyka. Nie do barw Polski tylko do wskaznika w kokpicie PZL (czerwony i zolty). No, ale widocznie nie zrozumiales, bo nie miales czasu czytac wczesniejszych wpisow w watku. hmmm


ale ja piszę o barwach i że do tego kolorystyka powinna nawiązywać, pokrętełko ?
chcesz papieskie? czy niemieckie barwy na polskim ... o to mi chodzi Szymonie, przypomnij
sobie jakim projektem się zajmujemy - dajmy gwiaździsty sztandar?
bez urazy

:
facepalm

:
Szymon napisał/a:
facepalm


masz i przeczytaj, może jak się pacniesz mocniej to zrozumiesz :
jeśli odwołujemy się do barw polskich to czerwień i biel, albo totalizator będzie czerwony jak krew- wide sekundnik i biała wskaza, albo totalizator biały i czerwona wskaza jak sekundnikowa - pomyślmy znaczeniowo ,
i tak mnie nikt nie posłucha, ale co se pospamowałem to moje

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.