Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Jest i mój cool


:
Nie ma to jak przeklikać zamówienie na stronie GG, i wysłać przesyłkę do byłej pracy.. :/
Dobrze że odchodziłem w dobrej atmosferze..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 :D

:
Witam wszystkich co się doczekali, to dzisiaj TAKA, taka:

:
Mam ja też :))
Dziękuję za szybką, bezpieczną wysyłkę...no i za superowy sikor pifko pifko pifko


World Wide Watches
:
Jednak ażur wymiata :))

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
wrzyciuwarszawy nie :))

:
A gdzie ten model "go home" dla mniej zamożnej klienteli co to Svedos obiecał ? :shock:
Młodzi stażem nie pamiętają,dawno,dawno temu Derekcja wysyłała forumiakom jedynego a ci posyłali sobie nawzajem do testów i bawili się nim tydzień i po tej heja w drogę, tak tak, to były czasy... :D

:
Maras napisał/a:
A gdzie ten model "go home" dla mniej zamożnej klienteli co to Svedos obiecał ? :shock:
Młodzi stażem nie pamiętają,dawno,dawno temu Derekcja wysyłała forumiakom jedynego a ci posyłali sobie nawzajem do testów i bawili się nim tydzień i po tej heja w drogę, tak tak, to były czasy... :D


W sztafecie nigdy nie brał udziału żaden forumowiec, tylko komercyjne projekty Gerlacha ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mam i ja. Dzięki Panom Gerlachom pifko

:
pieniądze pewnie już dotarły, bo bank ten sam. tera cierpliwie czekam. w uwagach wszystko opisane, no! cool

:
Fotek nie bedzie bo mi się zrzucać nie chce :D ALe melduję, że dotarło.

Powiem tak - WOW. Zawsze popierałem zdanie, że co tam pudełko, pasek do forumowca, pudło i tak wyląduje w szafce, a pasek można sobie zamówić. Jednak w tym wypadku muszę przyznać, że całość robi mega robotę! To pudło w fortepianowej czerni :shock: :shock: :shock: Wielokrotnie droższe zegarki nie mają takiego efektu, jak ta nasza PZL. Cieszę się jak dziecko :))

Także wielkie słowa uznania i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w projekt! pifko

Ostatnio zmieniony przez Michał 2021-02-16, 13:31, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, pifko pifko pifko

warto było czekać c'nie :))

ja chyba już z miesiąc noszę

:
Svedos napisał/a:
Michał, pifko pifko pifko

warto było czekać c'nie :))

ja chyba już z miesiąc noszę


Imo WARTO! byłem dość sceptycznie nastawiony, ale wyszło MEGA! pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Także wielkie słowa uznania

hmmm Tak że, tak że, tak że ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.