Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Ja mogę wziąć pod zastaw hipoteki, sąsiad ma fajne mieszkanie :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ja mam w rozliczeniu ruski mechaniczny stoper, NOSa Vostoka i oriencika Raya - chce ktoś? :)) :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, pokaże na PW tego nosa hmmm

:
Te nowe koperty są szczotkowane?

:
Tak.

:
ALAMO napisał/a:
Tak.

Elegancko! A dałbyś radę wrzucić foty (góra, dół, bok) tej nowej koperty bo się wszystko miksuje.
Stara koperta/nowy dekiel itp itd, nie wiadomo już co jest co.
pifko

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2020-11-26, 14:45, w całości zmieniany 2 razy
:
CZekam, bo dosłownie na dniach będę mieć już wszystkie szpeje. Wtedy zmontuję już seryjny egzemplarz, i zrobię mu fotki z nową tarczą (pogrubione indeksy lekko) i wskazówką żółtą a nie złotą.

:
ALAMO napisał/a:
CZekam, bo dosłownie na dniach będę mieć już wszystkie szpeje. Wtedy zmontuję już seryjny egzemplarz, i zrobię mu fotki z nową tarczą (pogrubione indeksy lekko) i wskazówką żółtą a nie złotą.

Okidoki cool

:
No i cyk, seryjniak No 000.








:
Pokaż jeszcze w calej okazałości, na ręce :)

:
Czy to oznacza że przy szybkiej spince będę mógł sobie położyć swój egzemplarz pod choinką?

Silicon
:




Silicon, tak, w przyszłym tygodniu pierwsze będą gotowe do wysłania.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2020-12-04, 15:06, w całości zmieniany 1 raz
:
WOW wyszedł kozacko!
Pierwszy raz w życiu ażurowa wskazówka do mnie przemówiła.

Jakie są dalsze kroki co do wpłat i całej logistyki?
Czy wiadoma jest również finalna kwota?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
No właśnie, ja byłem okopany po stronie pełnych wskazówek łopat, teraz chyba mi wstyd :))

:
W pierwszym poście dopiszę detale.

Jutro będę mieć 'normalne' zdjęcia, bo te na szybko telefonem robiłem.

Będzie link do II raty, całość jak mówiłem wyjdzie 2500 + wysyłka.

Jest jedna rzecz która będzie do zrobienia na później : dostaniecie drugą koronkę w gratisie.
Bo się walnęli, i nie zrobili nam dwóch logowań, wszystkie wyszły z naszym seryjnym logo, a te miały mieć logo PZL.
Więc teraz na cito robią nowe koronki, a my je później wam wymienimy w ramach akcji. To już będzie na bank po nowym roku.

Obie wersje wskazówkowe są fajne, zresztą to bez znaczenia, bo dostaniecie dwa komplety i będziecie sobie je mogli wymienić w razie znudzenia.

Przy końcowym zamowieniu, proszę żebyście wpisali swój numer, oraz jak chcecie zegarek dostać, czyli jakie wskazówki i jaki dekiel mają być zainstalowane.
Drugi komplet wskazówek i drugi dekiel będą dołożone do pudełka.
Ja bym miał problem, bo dekiel z Pawła grafiką wyszedł kapitalnie, ale jednocześnie to bardzo ładny mechanizm, z pasami genewskimi i niebieskimi śrubami - wygląda przez szkło przekozak!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.