Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Eustachy napisał/a:
Erolek zaprojektował a tz. Userzy chcą spindolić projekt. Pewnie ruskie szpiony ....


O widzę, że kolejny pretendent chcący odpocząć od forum :popcorn:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ale po kiego aż takie zacietrzewienie :?: facepalm
.
.
.
Trochę luzu - ludzie, każdy chyba może mieć swoje zdanie, po co ta negacja innego spojrzenia :foch: :foch:
.
.
.
Ażur rzondzi :D :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Moja wypowiedz przesiąknięta była i jest ironią popartą wynikami poprzednich melepeceń, gdzie wspaniałe projekty ginęły w morzu "może".

A mam prawo do wypowiedzi bo wpłaciłem zaliczkę, wiec o so hozi ?

Jak znowu popindolicie fajny skądinąd projekt , to będę musiał zrezygnować i kupić jakiś standardowy wyrób Gerlacha. Mnie bez różnicy, bo kasa na zegar przeznaczona i jak to w budżetówce, nie da się przeksięgować z konta

W sumie zwisa mi i powiewa, który zegar GG kupię. Czy to będzie "X" czy jakiś inny z kolekcji GG . Jest plan pięcioletni i trzeba go wykonać :)

pifko

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2018-09-18, 09:32, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy napisał/a:
poprzednich melepeceń, gdzie wspaniałe projekty ginęły w morzu "może".

Konkrety? :popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Garniturowy gazomierz Lem Kopernik z wypukło-wklęsłym szafirem z niewidocznym zielononiebieskim arełem i odważnik do tego. :popcorn:

:
No tak, to był wspaniały projekt, zaginął w morzu, bo nie miał WR500+ i przez kontrowersje wokół kwarcowego turbilona :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
To kiedy wysyłacie zegarki, będą jeszcze przed zlotem?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
ALAMO napisał/a:
Garniturowy gazomierz Lem Kopernik z wypukło-wklęsłym szafirem z niewidocznym zielononiebieskim arełem i odważnik do tego. :popcorn:


A to udało się ten projekt zrealizować? To fspaniale :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Jak wspomniał Eustachy, niespecjalnie - CBDU :)

:
No więc raczej niespecjalnie ten przykład cuśkolwiek udowadnia, bo od wspaniałego projektu to on był baaaardzo daleko, kilka wzajemnie sprzecznych pomysłów, które nigdy nie wyszły poza faze mglistych rozważań.
Podajta mnie przykłady tych "wspaniałych projektów, co zaginęły w morzu" znaczy takich co to były zaawansowane i nie powstały, bo.
A, i wspamiały, to nie synonim wyrażenia "podoba sie Eustachemu" :P

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ok, to po co były wpłaty? żebyśmy tu wesoło się pukali tylko, tak dla uciechy gawiedzi jakiejś? Coś w ogóle wiadomo ? Bez CBDU :(
Chyba ktoś to skanalizuje wkrótce, ot tak dla porządku - mam nadzieję, nawet jak termin jest cokolwiek mglisty jeszcze.
Chyba wypada, moim zdaniem, powiedzieć przynajmniej. Jeśli nie to może zagłosujemy na projekty z pierwszej strony wątku - bo to obowiązuje, tak? czy nie?
To co się to dzieje to mało konstruktywne już jest, i to nie służy nikomu według mnie.

:
kopeć napisał/a:
Ok, to po co były wpłaty? żebyśmy tu wesoło się pukali tylko, tak dla uciechy gawiedzi jakiejś? Coś w ogóle wiadomo ? Bez CBDU :(
Chyba ktoś to skanalizuje wkrótce, ot tak dla porządku - mam nadzieję, nawet jak termin jest cokolwiek mglisty jeszcze.
Chyba wypada, moim zdaniem, powiedzieć przynajmniej. Jeśli nie to może zagłosujemy na projekty z pierwszej strony wątku - bo to obowiązuje, tak? czy nie?
To co się to dzieje to mało konstruktywne już jest, i to nie służy nikomu według mnie.


+1
O to to pifko

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Wpłaty były po to, żeby mogli się wypowiadać tylko ci co wpłacili. Nic ponadto.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Wpłaty były po to, żeby mogli się wypowiadać tylko ci co wpłacili. Nic ponadto.

Ale nie mówisz tego oficjalnie jako GG, ale to co sobie uważasz - prawda?
- zmieniłem trochę z powodów oczywistych, poniżej.

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2018-09-18, 20:01, w całości zmieniany 2 razy
:
kopeć napisał/a:
Coś w ogóle wiadomo ?


Że tu się pracuje, a tam sobie osoby mogą dywagować na dowolną ilośc tematów, i robić dowolną ilość jedynie słusznych, mojszych i najmojszych zmian, włącznie ze wstawianiem różowego szlaczka w Paint "bo tak będzie zajebiście".
Zastanawiam się cały czas, na ki wuj się tu co poniektórzy podniecają, bo ktoś, gdzieś, coś tam powiedział, narysował, oznajmił, ewentualnie gromko ogłosił facepalm
Projekt jest pokazany, zakres rozważanych - ewentualnie - zmian został też określony. Będzie zrobione na żywo, będziemy się zastanawiać, i zrobimy tak żeby było dobrze.
I tyle, nad czym tu deliberować ? hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.