Dobry zegarmistrz w Warszawie poszukiwany
Odpowiedz do tematu

:
Poszukuję jakiegoś sprawdzonego przez Was punktu serwisowego Casio w Warszawie. W sumie nic wielkiego, bo chodzi tylko o wymianę baterii i uwentualnie,a znając życie również uszczelki w moim WV-59DE-1AVEF.

:
Bimberek napisał/a:
Poszukuję jakiegoś sprawdzonego przez Was punktu serwisowego Casio w Warszawie. W sumie nic wielkiego, bo chodzi tylko o wymianę baterii i uwentualnie,a znając życie również uszczelki w moim WV-59DE-1AVEF.


A spróbuj w jakimś Time trend gdzie mają punkt serwisowy (nie wiem czy w Wola Parku nie mieli). Oni są oficjalnym dystrybutorem j prowadza serwus, to uszczelki mogą miec. hmmm

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2017-06-25, 09:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Jacobi napisał/a:
będę miał rzut beretem.... :P

[ Dodano: 2015-07-10, 14:36 ]
Odebrałem wczoraj w Kfadracie z naprawy zegarek od Janka z Tarchomina :oops: niesprawny, zaniosłem do Pana Jana na Wolską, otworzył i załamał ręce, w międzyczasie pokazał mi drugi też zostawiony przez klienta Janka z T. :facepalm:
Przykro mi o tym pisać ponieważ lubimy Janka za jego fachowe pogadanki....., ale zegarka już mu żadnego do naprawy nie oddam howgh :evil:


Ja tez...

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
@Szymon dzięki za namiar.

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
bylem dzis na Wolskiej - mam do regulacji 9015, wg pana Jana wlos sie skrzywil; czy 100 zeta to normalna cena za prostowanie wlosa?

beceen | ***** ***
:
hmmm
Włos ?
W nowym zegarku bez ingerencji ?
Coś z nim zrobiłeś?
100 zł za prostowanie włosa to niska cena, ale poddaję szczeremu zaskoczeniu diagnozę.

:
no tez jestem zaskoczony, bo zegar jest u mnie od nowosci, otwarty pierwszy raz dzisiaj. Objaw byl taki, ze od paru tygodni zaczal mi spieszyc dosc mocno.
Ale nie pamietam, zeby upadl albo cos, wiec tez jestem zdziwiony...

beceen | ***** ***
:
Może się skleił po prostu hmmm

:
beceen, a mówiłeś majstrowi, że jesteś z forum i żeby Ci kitu nie sprzedawał?
;)

Może tam jest włos "breżetowski", a miszcz będzie go prostował?
:D cool

:
No nie no, jak breżetowski, to nie są tanie rzeczy, i to w zasadzie musi ... no tak że ten, tego ... ;)
A weź sam beceen zobacz jak to wygląda, albo fotę jakąś daj ?
Jak sklejony, to ja to naprawiam magicznym dmuchem, tylko muszę się najpierw napić - to na zlocie ;)

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2017-08-03, 08:22, w całości zmieniany 1 raz
:
Albo telepatycznie Krzysiu :D
może nie ma klientów i Pan Jan kit wciska, ale raczej nie ma tego w zwyczaju....

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
no foty nie mam, ze z forum jestem tez nie mowilem, ale nikt z ulicy raczej nie nosi armidy high dome na bransolecie a la gąsienica...

zobaczymy, w piatek odbiore i sie dowiem...

beceen | ***** ***
:
Takie nagłe spieszenie może być objawem namagnesowania zegarka. Położyłeś koło głośnika albo w jakimś polu magnetycznym. Włos się namagnesował i się teraz klei.

:
tez tak myslalem, wiec zanabylem nawet ustrojstwo do demagnetyzowania. Nie pomoglo, ale nie wiem, czy ustrojstwo kijowe, czy po prostu nie byl namagnesowany.

[ Dodano: 2017-08-06, 09:06 ]
odebralem, pan jan twierdzi, ze wlos byl pokrzywiony i ktos musial zegar otwierac :/
tylko, ze jestem jedynym wlascicielem i zegar co najwyzej otwierali moze w hong kongu przed wysylka (ale po co?); tylko, ze to bylo 3 lata temu, a spieszyc zaczal pare tygodni temu...

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.