Poszukiwany zegarek
Odpowiedz do tematu

:
Citizen Attesa At8044-56e

hmmm

:
Szymon, i to jest dobry pomysł pifko

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Troche wiecej sie w temacie wyjasnilo, czyli wiem mniej, niz wiedzialem.

Wymagania na dzien dzisiejszy:

- Zegarek ma pasowac do zlotej obraczki, czyli czarny, ewentualnie czarny ze zlotymi wstawkami
- Data
- Bransoleta
- Rzymskie indeksy

Facet obecnie nosi Tissota LeLocle, wiec juz przekonany do automatow.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Santino napisał/a:
Obrazek
?


No, ale nie ma rzymskich indeksow.

Chyba bede musial z pacjentem sam porozmawiac, bo wszystko razem za bardzo w strone Armaniego zmierza.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
.....niekoniecznie.
Seiko Astron GPS Solar SSE153J1/ tylko cena nie ta i brak kajdana/ lub Seiko Le Grand Sport / 4-y modele/: SSC218P, SSC644P, SSC265P, SNE470P

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Czarny, tylko indeksy nie są rzymskie



A to ideał czarno-złoty, tylko chyba nie do zdobycia. Wersja seryjna już jak najbardziej.



:
Mariusz napisał/a:
Czarny, tylko indeksy nie są rzymskie


Tego rocznicowego, to sam bym chetnie przygarnal hmmm

;)

:
Taaa, też mnie kusi czarny. Ale mam stalowego i jakoś trudniej mi zakup zracjonalizować.

:
>>>

Vostok Europe Energia Rocket - automatic NH35A movement, black and rose-PVD-plated, 839 €... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Vostok Europe Energia Rocket - automatic NH35A movement, black and rose-PVD-plated, 839 €... :)

Obrazek

<<<


Ani rzymskich indeksów, ani bransolety.

Bransoleta to mus, a z tego co wyczułem to raczej w strone eleganta, niż takiego Vostokowego smoka.

Delikwent sobie wbił do głowy, że srebrny zegarek mu nie będzie do obrączki pasował.

Przekażę sugestie, ale chwilowo w robocie zajob jest, więc nie ma czasu na gadanie o pierdołach.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
>>>

Erolek napisał/a:

(...)
Ani rzymskich indeksów, ani bransolety.
(...)


Tym razem powinno być prawie wszystko, a przynajmniej większość z postawionych wymagań... ;)



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-04-26, 23:31, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner,

Ty tak powaznie czy jaja sobie robisz? hmmm

:
>>>

Szymon.

Starałem się tylko w miarę swoich skromnych możliwości, jak najbardziej ściśle dostosować się do wymagań postawionych przez samego Autora... ;)

Erolek napisał/a:

(...)
Wymagania na dzien dzisiejszy:
- Zegarek ma pasowac do zlotej obraczki, czyli czarny, ewentualnie czarny ze zlotymi wstawkami
- Data
- Bransoleta
- Rzymskie indeksy
(...)


Ponadto opis zaprezentowanego przeze mnie czasomierza wydał się wielce interesujący, a nawet intrygujący:

"KINYUED New Men's Watch Men's Luxury Brand Watch Automatic Mechanical Watch Men's Military Machine Skeleton Men's Watch"...
:)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner,

Ale doczytales, ze to ma byc na prezent a nie jako eksperyment zakupowy? hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.