Znalezisko o nazwie Massimo Blainco
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Znalezisko o nazwie Massimo Blainco
Podczas grzebania w czeluściach Internetu znalazłem takie zdjęcie:



Podpis brzmiał: "Chinese watch Massimo Blainco." Szukałem czegokolwiek na temat tego zegarka i tej firmy, ale nic więcej nie znalazłem. Efemeryda?

:
cokolwiek by to nie było - paskudny wielce!!!

:
nie jest zły,koperta w starym stylu

i te 24 h exstra!

:
Tam zaraz paskudny, ładny inaczej po prostu, no i fotka z niekorzystnej perspektywy robiona :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
Tylko jedna fotka była. :wink:

Google coś wskazuje, że był ten zegarek omawiany na wus, ale chyba mają dziś konserwację, bo forum zamknięte.

:
Zgadza się na WUS dzisiaj "nielzia".

:
Dobry styl. GMT rulez! Nie pogardziłbym. :wink:

andre
[Usunięty]
:
Jakiego bys nie wytrzasnął to Felkowi sie ślepia swiecą.Najbardziej urodziwy to nie jest.

:
O gustach Feicjana tez anegdoty opowiadają już dziadkowie wnukom ... :wink: !

qbapiasek
:
Oj tam przesadzacie :D nie jest zły, "dwudziestoczterogodzinność" go ratuje :wink:

szeryf
[Usunięty]
: Re: Massimo Blainco
Blaz napisał:
Podczas grzebania w czeluściach Internetu znalazłem takie zdjęcie: Podpis brzmiał: "Chinese watch Massimo Blainco." Szukałem czegokolwiek na temat tego zegarka i tej firmy, ale nic więcej nie znalazłem. Efemeryda?
Prawdą jest zapewne, że to chiński zegarek, ale obawiam się jednocześnie, że nie istnieje żaden właściciel marki "Massimo Bianco" czyli nie mogłeś niczego znaleźć o tej "firmie". Ktoś zamówił taki zegarek z takim "nadrukiem" i tyla... Bardzo podobny zegarek robi Jualong pod marką Minorva model Mi-115, w której pracuje automat z Szanghaju 2L18 Przy tej okazji Jualong robi np. Minorvę Mi-110 , a ktoś inny zamawia (gdzie? w Jualong?) taki zegarek z nadrukiem "Ottimo" (różnica chyba jedynie w umiejscowieniu datownika na tarczy, nie licząc innego sposobu opisu tarczek)

:
Zegarek nawet fajny, tylko ta nazwa... Biały Maksio

:
Albo raczej Biały Massa ... jak to było chyba w "Pustyni i w puszczy" albo u "Tomka na czarnym ladzie" :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Szeryf, dzięki za wiedzę. :wink: To zmieniam tytuł na "Pewne znalezisko". Z drugiej jednak strony nie nauczy się niczego ten, co nie szuka i nie robi błędów. :wink:

:
CornCobbMan napisał:
Zegarek nawet fajny, tylko ta nazwa... Biały Maksio




...masz coś do Maksia :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.