Homage sub'a w kwarcu z ceramicznym bezelem??
Odpowiedz do tematu

: Homage sub'a w kwarcu z ceramicznym bezelem??
Rozglądam się za czymś na prezent; ma być dobrej jakości, w stylu sub'a w kopercie 40 - 42mm na bransolecie z ceramicznym bezelem, datą, może nawet i "lupką" nad nią, szafir być powinien - i do tego momentu jest łatwo bo automatów parę znaleźć można, nawet ze dwa mam w pudełku - ale trudność się zaczyna jak ma być to kwarc... Ta ceramiczna wkładka bezela jest absolutnie konieczna i niezbędna...

Może ktoś gdzieś coś?? Ktokolwiek widział - ktokolwiek wie?

Ostatnio zmieniony przez Daito 2018-01-23, 16:49, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
Ta ceramiczna wkładka bezela jest absolutnie konieczna i niezbędna...

Jak nie będzie konieczna i niezbędna to może takie coś http://phoiboswatch.com/p...artz-black.html

:
satanic666 napisał/a:
Daito napisał/a:
Ta ceramiczna wkładka bezela jest absolutnie konieczna i niezbędna...

Jak nie będzie konieczna i niezbędna to może takie coś http://phoiboswatch.com/p...artz-black.html


No właśnie w tym problem że wkładka "ma być i już, bo tak"
Niemniej dzięki pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Jak ma być to ciężko będzie hmmm , tylko Parnis zostaje, ale to automat.

:
satanic666 napisał/a:
Jak ma być to ciężko będzie hmmm , tylko Parnis zostaje, ale to automat.


Jakby to mógł być automat to wybór jest spory - jest Tisell, Parnis, Steinhart (choć tutaj ta ceramika nie jest grawerowana ale jest, Armida coś tam też chyba ma, Ancon i masa masa innych... ale z kwarcem to się zdziwiłem że lipa... a to chodzi o dokładny czas - niby Tisell ma świetnie wyregulowane mechanizmy, choć mój robi +10-15s/24h i to jest już za dużo dla "obdarowywanego"...

Nieczynne z powodu że zamknięte
k-kapusta
[Usunięty]
:
Ja bym kupił Phoibosa,i dokupił i wymienił wkład bezela....jest tego pełno na zatoce,czy aliexpres...

:
k-kapusta napisał/a:
Ja bym kupił Phoibosa,i dokupił i wymienił wkład bezela....jest tego pełno na zatoce,czy aliexpres...

Jo, a czemu nie hardcore od razu, całego sobie można wyrzeźbić, toć to tylko kawałek żelaza, prezent lepszy będzie pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.