Citizen Radio Controlled CB0021-57E
Odpowiedz do tematu

: Citizen Radio Controlled CB0021-57E
Jak w temacie . mam zegarek Citizen Radio Controlled CB0021-57E ostatnio nosilem go w grudniu pozniej lezal w pudelku przeszklonym w sumie w ciemnym koncie pokoju roleta na pol okna zaslanieta. pogode mamy jaka mamy . dzis zagladam do niego a on stoi stanal 16 stycznia . mogl sie rozladowac calkowicie aku ? Zegar nie reaguje na przycisk na odciagniecie koronki nic

:
Tak, poczekaj na słoneczny dzień i podładuj.

:
Mialem z 5 szt eco i pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzyło :shock:

:
Wydaje mi się, że w instrukcji do eco-drive jest napisane, żeby w żadnym wypadku nie dopuścić do tego, żeby zegarek całkiem stanął... bo to niestety jest kaplica. hmmm
Może po to dają sygnalizację sekundnikiem o słabym naładowaniu aku, żeby zareagować póki się jeszcze da?

Ostatnio zmieniony przez maciek 2018-01-19, 18:31, w całości zmieniany 1 raz
:
Maciek wiesz jak jest . zegar jest piatej szostej reki nie wiesz czy aku jest zdrowe itd . rok chodzil bez problemu nigdy nie stanal . jest pochmuro na zewnatrz pokoje niedoswietlone pudelko w rogu stalo . wychodzi na to ze chodzil od lezakowania 20 dni a stanal 16 stycznia


Ps. Nie moge miec pretensji ze zegar zepsuty lub z wada . bo jednak rok u mnie chodzil bez problemow

Ostatnio zmieniony przez revolta 2018-01-19, 18:56, w całości zmieniany 1 raz
:
maciek, wielokrotnie rozładowałem ecodrajwa do końca (mam ich trochę ;) ) i nigdy nic się nie stało. Po 15 minutach na Słońcu sekundnik zawsze ruszał i zegarek działał dalej prawidłowo.

:
Tak, racja, coś mi się pochrzaniło. facepalm spojrzałem teraz do instrukcji, niczego takiego tam nie ma. Za to jest, że jak stanie to dziada do światła i ruszy. :))

Także, chyba jesteście uratowani kolego z Mazur... ;)

Ostatnio zmieniony przez maciek 2018-01-19, 19:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Maciek wezzzz juz myslalem ze kaplica . spojrzalem na zegar i napisalem posta , teraz czytam o tym i wychodzi na to ze naprawde brak slonca

:
revolta, tylko pamiętaj, że lepiej nie ładować w pełnym Słońcu tylko w takim lekko rozproszonym, np. przez firankę.

:
Tomek napisał/a:
revolta, tylko pamiętaj, że lepiej nie ładować w pełnym Słońcu tylko w takim lekko rozproszonym, np. przez firankę.


...albo przez roletę lepiej. :złośliwiec:

:
O kazdej porze roku ?

[ Dodano: 2018-01-19, 19:36 ]
maciek napisał/a:
Tomek napisał/a:
revolta, tylko pamiętaj, że lepiej nie ładować w pełnym Słońcu tylko w takim lekko rozproszonym, np. przez firankę.


...albo przez roletę lepiej. :złośliwiec:


Roleta do polowy odslonieta byla w sypialni :P

:
No właśnie, jakbyś miał roletę odsłoniętą całkiem, a ładował zegarek w łazience, to by nie zdechł... :))

:
No juz masz pomagacza. co jabym bez ciebie zrobil . plask

:
revolta napisał/a:
No juz masz pomagacza. co jabym bez ciebie zrobil . plask


;) pifko

:
Ja bym go pod lampkę biurkową na parę godzin wystawił :))
Już tak kiedyś "leczyłem" Citkowe eco jak nie było słońca.

World Wide Watches
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.