Zegarek 2011 plany prezentacje kryptonim DZIKiSOKÓ£
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ale Sylwus, poka¿ POMARAÑCZOWY a nie sraczkowaty :lol: ...

:
Mówi³em przeca ¿e przy eksporcie z Corelowskiego CDR do standardowego JPG i pó¼niej przy zmianie rozdzielczo¶ci kolor pomarañczowy staje siê pomarañczowym inaczej. :razz: :mrgreen: :wink:

Popracujê nad tym.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-09-02, 15:58, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
:
bow napisa³/a:
Ja bym proponowa³ mniej oklepany kolorek :)


Bia³y :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Orange/orange moim zdaniem tak se .
Ale bia³a tarcza i pomarañczowy bezel, to by³oby CÓ¦!

PS Oczywi¶cie wtedy czarne wskazówk (obramowanie)i i czarne wykoñczenie (cyfry, podzia³ki) bezela.

Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-09-02, 16:07, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Facet to nie pieczarka, ¿eby go trzymaæ w ciemno¶ci i karmiæ gównem.
:
I tu podejrzewam bêdzie najwiêkszy bój: kolor :P
Jak dla mnie kolory takiej jak w invictcie s± tragiczne, za to wersja czarna jest czaderska.
Ale có¿, jeszcze jednego nie mamy na ³apce a ju¿ zaczn± siê o¿ywione dyskusje na temat koloru ;)

:
Temat wydzieli³em po niez³ych bojach szybko¶c vs forum vs Rudolf .
Proszê o dbanie moda w tym w±tku :!:

:
Odwali³o Wam z tymi kolorami. Czerñ najlepsza ;)
Ale mo¿e siê skupmy na bie¿±cym produkcie... :cool:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Bie¿±ca produkcja nie ma wp³ywu na przysz³± :D

Nadszyszkownik Svedos, uwolniony od prac projektowo-koncepcyjnych nad Mk2010, ma wolne moce przerobowe, teraz ca³a robota na mnie spad³± :lol: ...

:
Rozumiem, wiêc Svedos do roboty, do roboty :mrgreen:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
TowRoupas napisa³/a:
Rozumiem, wiêc Svedos do roboty, do roboty :mrgreen:


Robotujê przecie¿ :razz: , a wracaj±c do merituma :mrgreen: , jak dla mnie do zaakceptowania jest tylko pierwotna wersja, czarna tarcza, czarny bezel, mo¿na siê jeszcze zastanowiæ na wersj± z bia³± tarcz±. Dlaczego tak uwa¿am, bo projekt jest oparty na tradycyjnych wzorach i "kolorki" to raczej do niego ¶rednio pasuj±.

:
Mam to samo zdanie co Svedos
A pomarañczowy bezel i tarcza? Dla mnie to w KA¯DYM zegarku wygl±da jak kupa (nie wnikaj±c ¿e akurat na tej prezentacji szczera prawda - z racji u¿ycia koloru bardziej przechodz±cego w sraczkowaty) :grin:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Przytloczony sila argunentow powiem, pokazujcie bialasa :lol:

Dziewczyny lubi± br±z zapraszaj± :twisted:
:
Tu zgadzam siê w zupe³no¶ci z Nadszyszkownikiem (jak to mi³o byæ po stronie W³adzy!) - klasyczna czerñ i tak jak wspomnia³ druga wersja bia³a (rozumiem ¿e tak¿e z czarnym bezelem). No to mo¿e w³aczyæ w projekt koncepcjê SOKÓ£/DZIK (ten Jolly Roger na dekielku strasznie mnie krêci!)?


Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2010-09-02, 19:11, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Tak wygl±da³a Zina aka Zinajda.
:
Ten Jolly Roger na deklu raz ¿e bêdzie ciê¿ki do zrobienia fizycznie, dwa ¿e zrobiony - bêdzie ma³o wyra¼ny (nak³adajace siê na siebie znaki graficzne), trzy ¿e przekaz jest ma³o uniwersalny. To ostatnie najmniej wa¿ne, kto ma wiedzieæ, bêdzie wiedzia³. Ale dwa pierwsze maj± znaczenie. Pomys³ Sokó³/Dzik jest mega, zw³aszcza je¶li zrobimy wersjê bia³a i czan± - idealnie pasuje. Dekle te¿ mo¿na zrobiæ oddzielnie :D

:
Popieram Zinajdê, jak±¶ historiê trzeba dorobiæ.
I przy takim projekcie te¿ jedynym rozs±dnym miejscem na umieszczenie czegokolwiek wydaje mi siê dekiel.

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.