Zapisy na Zegarek forum wersja 2010
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ale nie mają ankiety w której głosują nad metodą głosowania, więc pzostałe się automatycznie nie liczą :lol: - brak im podstaw prawnych :twisted:

:
olek napisał/a:
a co? na bogato będzie :mrgreen: Na kizi mają 5 wątków ankiet :lol:


to jeszcze sie nie zdecydowali na model? :shock: Od wakacji nie sledzilem tamtejszych watkow...

Blaz
[Usunięty]
:
A Ty Tomirku tam zapisany jesteś nadal? :mrgreen: Oni jeszcze nie wybrali metody głosowania, którą będą wybierali metodę głosowania nad tym, czy to ma być Mołnia z grawerem na wahniku czy grawer ma mieć Mołnię na wahniku. :mrgreen:

:
Oni nawet nie zdecydowali jeszcze "wahnik" czy "wachnik", co widać w wielu postach.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda napisał/a:
Oni nawet nie zdecydowali jeszcze "wahnik" czy "wachnik", co widać w wielu postach.


No bo zasadniczo w przypadku Mołni, to może być zarówno "wahnik", jak i "wachnik" ... Grunt, że będą grawerować.

:
h... będzie a nie zegarek :)

:
hotwax napisał/a:
h... będzie a nie zegarek :)

H... to tylko z wahnikiem, bo jak z wachnikiem to raczej ch...

:
Żeby nie było - to nie jest tak, że ja się nabijam z samego pomysłu itepe. Każda taka inicjatywa jest dobra, i każda powinna cieszyć się poparciem entuzjastów Szczerze życzyłem i życzę chłopakom, by w końcu coś im z tego wyszło. Inna sprawa, że z wielu powodów kompletnie w to nie wierzę.

:
Chyba że będzie to zegarek forum 2010-2015 . :mrgreen:

:
Chyba 2115 :wink:

Inicjatywa jak najbardziej godna poparcia, mimo różnic jakie dzielą nas i kizi to jednak zegarkowicze tak jak i my, ale jakoś tak bez entuzjazmu zabierają się za ten projekt, jak uczynią mi propozycję korupcyjną w postaci jakiegoś szlachetnego trunku i cygar, to im w drodze retorsji projekt tarczy zrobię zupełnie gratis - mówię poważnie.

:
...jesteście okrutni...

Blaz
[Usunięty]
:
Jak się dowiedziałem, że MC powiedziało im, że albo minimum 50 sztuk, albo nic, to od razu wiedziałem, że nic. :wink: JJ podobno namawia jakichś generałów, żeby wzięli hurtem 20, a może i 50 sztuk, żeby potem rozdali jako nagrody. :shock: :mrgreen: Z jednego punktu widzenia ta inicjatywa jest dobra: z punktu widzenia MC. Teoretycznie mieli się nie narobić, a 50 klientów na zegarki mieli mieć zapewnionych. Teoretycznie, bo praktycznie pewnie ci, co naprawdę chcą, kupią sobie coś od nich na własną rękę. :mrgreen:

:
Maxio napisał/a:
...jesteście okrutni...Obrazek


Maxio ja mówię poważnie, jak poproszą zrobię im projekt.

:
Albo nic nie kupią, bo i sama motywacja jest średnia, a i zapał jakiś taki szybkopalny ...

Ale jest jeszcze śmieszniejszy element ...

Że cały ten ich projekt można by było zrobić w miesiąc ... Zrobić samodzielnie nadruki na tych tarczach to jest banał, i kosztowałby po kilkadziesiąt zetafonów od tarczy ...

Blaz
[Usunięty]
:
Bo tak jak mówiłem ta cała dziwna zabawa w projekty tarczy to jest temat zastępczy. Temat podstawowy brzmiał: znaleźć 50 chłopa, by tyle chce MC. :wink:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.