ANKIETA Który z czarną tarczą?
Odpowiedz do tematu

:
Hogg napisał/a:
Kurcze.... w drodze kompromisu jak to często u forumowiczów bywa kupiło się prze chwilą taki nabytek :popcorn: Cecha wspólna: też ma wskazówki :))

Obrazek


Tak niebezpiecznie (dla własnego portfela) się zapytam - gdzie takie sprzedają najtaniej?

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Kupiony na Kizi, w dystrybucji nie do dostania, tylko rynek wtórny i nie są to tanie rzeczy :)Miałem szczęście i trafiłem na egzemplarz w stanie w zasadzie kolekcjonerskim. Na bransolecie nawet nie ma śladu desk divingu ;)

:
Hogg napisał/a:
Kupiony na Kizi, w dystrybucji nie do dostania, tylko rynek wtórny i nie są to tanie rzeczy :)Miałem szczęście i trafiłem na egzemplarz w stanie w zasadzie kolekcjonerskim. Na bransolecie nawet nie ma śladu desk divingu ;)


Dzieki. To moze to i nawet lepiej.
W sumie nie zdazylem sie jeszcze Pan Europem nacieszyc.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Dziś doszedł do mnie Tissot Visodate, funkiel nówka.... Powiem szczerze: na żyw troszkę mnie rozczarował... Nie było efektu wow... hmmm Przetrawię przez weekend... Jak coś, to zakupy przez neta, wiec najwyżej odeślę. Hmm....

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.