ANKIETA Który z czarną tarczą?
Odpowiedz do tematu

: ANKIETA Który z czarną tarczą?
Ostatnio sporo zegarków sprzedałem, kupiłem Steinharta Marinke i jakoś myślę nad czymś z czarną tarczą jeszcze hmmm Nie ma parcia, ot takie rozważania... na Trzech Króli ;)

Tissot Visodate, Orient Bambino, Seiko sarb 029:





[ Dodano: 2018-01-06, 10:22 ]
Dodam tylko, że Bambino jedno sobie zostawiłem w wersji z białą tarczą golden rose. Relacja cena/jakość/wygląd rewelacja. Czarnego w tej wersji tarczy nie widziałem na żywo. Zresztą tego Tissota ani sarba też nie hmmm

:
Z tych trzech imho SARB

:
Z przedstawionych Tissot. A może SARB? OS Retrograde? Są na bazarze Kizi.

Ostatnio zmieniony przez pawel_krakow 2018-01-06, 10:19, w całości zmieniany 1 raz
:
SARB

:
Seiko ofc.
Przynajmniej datownik dopasowali.

:
Ciekawy, ale stylistycznie bardziej mi podchodzi ten starszy model 029.... Tylko jak się zorientowałem, raczej nie do kupienia hmmm

:
Ten Tissot mi się podoba :)

:
Tissot byłby bomba ze zwykłą, czarną, datą, bez dnia tygodnia .. Przedobrzyli ... IMHO hmmm

:
Tissot. bambino miałeś.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Kurcze.... w drodze kompromisu jak to często u forumowiczów bywa kupiło się prze chwilą taki nabytek :popcorn: Cecha wspólna: też ma wskazówki :))


:
i to był najlepszy wybór :)) :))

k-kapusta
[Usunięty]
:
Sarbik,piękny i ma czarną datę...

:
El Tissoto :))

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
: Re: ANKIETA Który z czarną tarczą?
>>>

Hogg napisał/a:

(...)
Tissot Visodate, Orient Bambino, Seiko sarb 029:
(...)


Zdecydowanie pierwszy z wymienionych czasomierzy, a ze swojej strony pozwolę sobie zaproponować interesujący, oczywiście moim subiektywnym zdaniem - Tissot Tradition... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.