Co kupić?
Odpowiedz do tematu

:
Z_bych napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Jeśli wymarzony to będzie. :)) Tylko żaden substytut. Bo to najdrożej wychodzi. :głową w mur:


A Tobie co? :D

Radą służę. :))
Kupiłem tyle substytutów i szybko poszły dalej. A trzeba było kupić odrazu ten jeden. ;)

Dlatego olać Inge i kupić Rolka. :)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, w sumie to masz rację :) pifko pifko pifko

:
Z_bych napisał/a:
Dorian06, w sumie to masz rację :) pifko pifko pifko

Nie do końca. ;)
Dzięki temu przerobiłem grubo ponad 100 zegarków. :))

[ Dodano: 2017-12-19, 21:20 ]
Ale mając alternatywę Inge i Rolka to zawsze powiem Rolek. Inge imo bez jaj. :złośliwiec: Ale powszechnie wiadomo, że się nie znam. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Nie znasz się. pifko

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2017-12-19, 21:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych napisał/a:
Nie znasz się. pifko

Wiem o tym. :))
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ma być rolek? Będzie rolek!!! :)) Ino muszę trochę poczekać i poszukać kasy na ulicy :oops:

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
Na jakiej ulicy znajdujesz :?: Też tam podejdę. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Piotrek, bierz tego 323902 - super zegarek, wykonany rewelacyjnie a bransoleta rozwala tą z GS bez problemu. Rolka nie nosiłem, więc się nie wypowiadam, za to ten model IWC trochę ponad rok. Te 40mm jest dość mylące - zegarek ma szerszą podstawę i sprawia wrażenie większego.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Coś mi ostatnio Tudor BB steel z datą chodzi po głowie... Jak się ma wybór to się zaczyna niebezpiecznie w głowie pierdolczyć... :głową w mur:

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
Czemu budżet masz 20 k to możesz kupić Tudora i coś jeszcze ;)

:
Dokładnie. Ja bym zaczął od Tudora, zawsze później prościej sprzedać. Jak Ci się znudzi to możesz sprawdzić jeszcze Omegę Aqua Terra, GS albo Zenitha. Te dwa ostatnie koniecznie hi-beat cool
3239 już nie jest produkowany (i nowy Ingenieur wygląda jak tania podróba JLC Geophysik) ale nie powinno być strasznych problemów z dostępnością 3239 jak będziesz chciał wrócić do IWC.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
>>>

Piotrek.
Z takim budżetem, to można byłoby wybrać coś odpowiedniego nawet z książki Franka Edwardsa "Zegarki - przewodnik dla konesera"... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Koniec sagi cool

Jak się okazało nie jestem jeszcze psychicznie gotów na wydanie tych kilku (nastu) tysięcy złotych więcej niż wydałem na zegarek. Powtarzam- JESZCZE. :)) :)) :))

Saga zakończona poniższym nabytkiem, jaram się jak stodoła!!! I oj cieszy :)


Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
Gratulacje wyboru :idea: - Tudor ładniusi cool cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ładny pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.