Perły przed wieprza..............
Odpowiedz do tematu

: Perły przed wieprza..............
Ja chyba jestem inny . Jakichś taki niedorobiony zegarkowo , mam zboczony gust i pojmowanie piękna kłaliteta.
Wczoraj musiałem godzinę czekać w na klienta . Odwiedziłem więc kilka punktów z zegarkami .Oglądałem sobie różne O, TH , L D . Śliniłem się dyskretnie przymierzając. Po czym poszedłem sobie do saloniku gdzie sprzedają czasomierze na R . I coś ze mną nie tak. Niby super wykończone itp. ale jakieś takie małe , delikatne z wyglądu , wzornictwo niby dające trendy .Może i bym kupił kiedyś ( zaraz po sprzedaniu nerki , może nawet i dwóch , z tym że piszę o nerkach kolegi , nie swojej .......) ale tylko po to by pójść na dyskotekę dla 50+ i spróbować wyrwać laseczkę na wspólne odwiedzenie przychodni geriatrycznej .
Zupełnie, zupełnie nie przemawia do mnie ta marka .

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
: Re: Perły przed wieprza..............
staszek napisał/a:
[...] Po czym poszedłem sobie do saloniku gdzie sprzedają czasomierze na R . [...]
Zupełnie, zupełnie nie przemawia do mnie ta marka .


Nie ty jeden. Lolexy i Ponuraje to dwie z wielu marek, ktorych nie chcialbym miec w kolekcji, bo mi sie zupelnie nie podobaja.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Myślę, że wielu tutaj tak ma :D

Chociaż osobiście DeepSea w drodze wyjątku bym nosił - ale to jest akurat gabaryt dla młodych, silnych i zdrowych :twisted:

:
Kiedyś dawno temu w galerii handlowej w Germanii miałem okazję oglądać obok siebie rolki, omesie i grandseiki - i tak na prawdę wrażenie zrobiły tylko te ostatnie... Nie wiem, pewnie ciągnie mnie do japońskiej tandety ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Ufffffffffff.
Bo myślałem że tylko ja jeden normalny inaczej jestem :D

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Stachu nie kombinuj bier parnisa :))

:
Maras cool cool :D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
staszek,

Z tego co mi wiadomo, to się nazywa gust i każdy ma swój i może mieć jaki mu się życzy ;)
Jednemu się będzie podobać innemu nie. Jest wiele zegarków do których ludzie pieją, a inni nie rozumieją dlaczego (podobnie z muzyką, samochodami i wieloma innymi rzeczami). ;)


Osobiście Miglancem bym nie pogardził. ;)

:
staszek, a mnie się podobają TH, R, niektóre P i O.
Nosiłbym z dumą. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
staszek, a mnie się podobają TH, R, niektóre P i O.
Nosiłbym z dumą. :))


pifko
Planuję R 5513 i OP w starszej wersji!

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2017-12-01, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
staszek, a mnie się podobają TH, R, niektóre P i O.
Nosiłbym z dumą. :))


pifko
Planuje R 5513 i OP w starszej wersji!

Z trytem :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
.......dokładnie i tarcza z drukarki!

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
.......dokładnie i tarcza z drukarki!

Już Cię nie lubię. :foch:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Z Rolexów najbardziej podoba mi się Tudor Black Bay

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
A mi się na przykład Rolek podobał od małego... No, od liceum. Rolek Sub, a dokładniej - 50ta rocznica, zielony jak Kermit.
Nie kupię być może nigdy, za to Tisella z nadgarstka nie wygonię. Bo mi się podoba. Marka marką, ale design jest świetny.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.