G. Gerlach m/s Piłsudski
Odpowiedz do tematu

: G. Gerlach m/s Piłsudski


























[URL=https://imageshack.com/i/pofi0GmUj]
[/URL]




Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2017-07-20, 13:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Bardzo mi się podoba :)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Fajnisty.

:
No niebrzydki.
Ino ten połysk... hmmm

:
Tego typu kopertę można Wojtek wykończyc tylko tak albo w satynie. Satyna pasuje do marinki jak siodło na świni. Więc zostaje pkt. 1.

:
Tak, rozumiem, już Henry Ford jakoś w tym stylu tłumaczył kolor pt klientom :złośliwiec:
;)

:
O to to :)) pifko

:
konkretny zegar pifko

:
A czy czasem logo na sekundowej od stopera nie jest "na łodwrót" hmmm

:
Woytec napisał/a:
Tak, rozumiem, już Henry Ford jakoś w tym stylu tłumaczył kolor pt klientom :złośliwiec:
;)

OK, Alamo, późny post - ja rozumiem, że chcesz nawiązać do telegrafu maszynowego z prawym totalizatorem, no jeśli te kolory są do wyboru, i jeśli czarny to najlepszy - bo jedyny, to zrób proszę coś żeby dziur nie było w tarczy tzn całość miała jakieś kropki conajmniej :facepalm: , i pokaż proszę plebsowi, czyli tym co może to kupią, co?
Bo na ten moment to przerost formy nad treścią o ile tylko te chrono ma przynajmniej udawać, że funkcje mechanizmu do czegoś służą poza ich własnym bytem na tej tarczy. I pamiętam :wkurzony: że druh Svedos powiedział, że będzie poprawa :oops: A ponieważ już planuję mój skromny budżet na 2018 to kcem wiedzieć co je grane, O!
Bo już teraz mam wątpliwości.

:
kopeć, raczej nawiązują do chronometrów morskich z małą sekundą i rezerwą chodu.

Taki pierwszy pasujący układem obraz. Dużo firm takie robiło. Widziałem też przynajmniej jeden z małą sekundą na "9" i rezerwą chodu na "3".

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
udany zegar jednakże ten pach krokodyli trochu jak pięść do nosa, nie przystaje hmmm
prosty ciemnobrązowy pach wojskowy byłby lepszy :popcorn:

:
arek314, tak się nawet zastanawiałem czy nie lepiej (bo taniej) i bliżej historycznie byłoby własnie dać sprawdzony ST25 i dać małą sekundę i rezerwę zamiast chrono.
No, ale widać Starszy Pan wie lepiej pifko

Skate or die!
:
No dobra ... ciule :)) tak będzie wyglądał seryjny


:
Podoba mi się!

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.