Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Po szczegółowej i wyrywkowej analizie własnej "kolekcji" stwierdziłem, że pozbyłem się wszystkich zegarków z okrągłymi indeksami i wskazówkami z tzw. "pekaesami". Czy prawdziwy kolekcjoner może sobie na to pozwolić? hmmm
NIE MOŻE ;)
Musiałem zatem w trybie pilnym to niedopatrzenie uzupełnić, by nie narazić się na ostracyzm środowiska zegarkowego przed corocznym spotkaniem w ramach naszego bielskiego podstolika....
(...) trzeba sobie jeszcze tylko wewnętrznie wyjaśnić, że nie będzie to oczywiście hommage Submarinera, ale przecież tego... hmmm mniej znanego... noooo...Bregueta 1646 cool (będę to potem powtarzał na spotkaniu ze 100 razy) oraz niech to będzie tym razem jakiś rozmiar powyżej 41mm (które zdominowały kolekcję) i już pędzę do sklepu (przy donośnych i pomocnych okrzykach kolegów-zegarkomaniaków: "bierz, bierz, bierz!")
Tak zatem po 3 dniach przyjeżdża do mnie z Holandii ten ogromy (43 mm) potwór, który teraz będę musiał nosić :shock:





Zdjęcia dzięki uprzejmości kolegi, który krzyczał najgłośniej :P

:
Fajnie mu na tym pasku cool

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Chociaż jeden z "mercedesami' musi być w kolekcji pifko
Okrągłe indeksy gratis ;)

:
leoric, pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Sebastian, Dorian06, pifko

Woytec, pifko właśnie - jeden musi być, a ja się obudziłem, że wszystkie poszły do ludzi :facepalm:

:
Sebastian napisał/a:
Fajnie mu na tym pasku cool


To samo miałem powiedzieć, świetne zestawienie pifko

:
leoric, brawo Ty :!: pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
fajny łon cool

:
ALAMO, Fazi, Maras, Wielkie dzięki Panowie pifko
Choc sam przyzwyczajam sie na powrót do tak masywnego zegarka po noszeniu ostatnio 38-40mm zabawek :D

:
jak będzie ręka zmęczona od nadmiaru to zawsze za pół ceny przygarniemy nieboraka :D

:
Miałem kiedyś Spinnakera - chyba pierwszego na forum - w kopercie 43mmm i sprzedałem bo mały był :P

Niech się nosi, no i niedługo będzie okazja obejrzeć pifko

:
Machu napisał/a:
Miałem kiedyś Spinnakera w kopercie 43mmm i sprzedałem bo mały był :P


Czekałem Jarku na ten wpis pifko
By sie upewnic że wielkosc jest wartoscia względną ;)

:
Dokładnie ;) Za to zegar fajny.

:
leoric, graty malucha! pifko

Mam takie samo zdanie jak Machu, cool

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666, pifko

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.