Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
maciek, fajny zegar pifko pifko pifko

:
maciek - pifko ;) ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
maciek, fajny pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Gratuluję maciek, bardzo spójny i czytelny zegarek pifko

:
Woytec napisał/a:

Nie dlatego, że to Tag Heuer ale dlatego, ze to dla mnie jedno z młodzieńczych marzeń i dlatego, że po prostu bardzo mi się podoba :)


Wojtas pifko to tak ja ja marzę o starym Hanharcie czy Tutimie cool może i mnie kiedyś spełni się ten sen-marzenie :))

:
Maras napisał/a:
...
ja marzę o starym Hanharcie czy Tutimie cool może i mnie kiedyś spełni się ten sen-marzenie :))

Oby nie. :złośliwiec: Bo zamęczysz nas fotkami.





;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Maras napisał/a:
...
ja marzę o starym Hanharcie czy Tutimie cool może i mnie kiedyś spełni się ten sen-marzenie

Oby nie. :złośliwiec: Bo zamęczysz nas fotkami.


póki co nie grozi takie marasowanie, więc spoko :D

:
Maras napisał/a:
Woytec napisał/a:

Nie dlatego, że to Tag Heuer ale dlatego, ze to dla mnie jedno z młodzieńczych marzeń i dlatego, że po prostu bardzo mi się podoba :)


Wojtas pifko to tak ja ja marzę o starym Hanharcie czy Tutimie cool może i mnie kiedyś spełni się ten sen-marzenie :))

Marek, spoko, jeszcze kupisz :) pifko

:
Maras napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Maras napisał/a:
...
ja marzę o starym Hanharcie czy Tutimie cool może i mnie kiedyś spełni się ten sen-marzenie

Oby nie. :złośliwiec: Bo zamęczysz nas fotkami.


póki co nie grozi takie marasowanie, więc spoko :D

:D
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
>>>

maciek.

Czasomierz niezmiernie interesujący, a jego okazałe wskazówki oraz indeksy, to wręcz wzór zegarkowej czytelności... :)

Pozwolę sobie złożyć wyrazy szczerej zazdrości i pogratulować nowego nabytku! pifko

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
pifko pifko

Podziękował. Mi też się podoba, pojedzie ze mną na urlop, a później się zobaczy. :złośliwiec: ;)

:
maciek napisał/a:
pifko pifko

Podziękował. Mi też się podoba, pojedzie ze mną na urlop, a później się zobaczy. :złośliwiec: ;)


Pozwolę sobie zaproponować, żeby Kumotr sporządził i następnie na forum CW zaprezentował foto-relację z urlopu... :roll:

Oczywiście z rzeczonym czasomierzem w roli głównej... ;)

PS.
Można byłoby rozważyć założenie odrębnego tematu, w którym prezentowalibyśmy nasze czasomierze w wakacyjnych plenerach... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Zastój już trzeci dzień w wątku... hmmm
No to trochę rozruszamy :)













I już na łapie













44 bez koronki, 220 gram na na łapie to jest zegarek a nie jakieś popierdółki cool

:
Kudy mu do Monaco :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Woytec, fajny pifko wiem, bo mam :))

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.