Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Od dwóch lat mam Komandirskiego 350669, zegarek dokładny, luma jak to w rosyjskich zegarkach czyli nic specjalnego, jak za tą cenę nie mam się do czego specjalnie przyczepić, jedynie krawędzie bezela są "ostre"

:
>>>

Obik napisał/a:
Od dwóch lat mam Komandirskiego 350669, zegarek dokładny, luma jak to w rosyjskich zegarkach czyli nic specjalnego, jak za tą cenę nie mam się do czego specjalnie przyczepić, jedynie krawędzie bezela są "ostre"
Obrazek


Zamówiłem w sklepie internetowym "nurka" Komandirskie'go 350642, którego mam w najbliższy wtorek odebrać w sieciowym punkcie stacjonarnym. Będę więc miał możliwość obejrzenia i przymierzenia zegarka, a nawet ewentualnego odstąpienia od zakupu... ;)
Faktycznie cena jest więcej niż atrakcyjna i zdaję sobie sprawę, że zbyt wiele nie powinienem oczekiwać od tego czasomierza... :roll:
Jeżeli dokładność chodu jest bez zastrzeżeń, to dla mnie zdecydowanie bardziej istotne niż luma. Natomiast krawędzie bezela mnie nie odstraszają, dodając nawet zegarkowi nieco specyficznego uroku... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Coś mi on przypomina... Ale fajny jest

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Fajny render :))

:
Sama osoba starsza jest render plask :P

Tu se poczyta https://www.hodinkee.com/...nd-ming-watches to nie beleco z jakiejs fundacji założonej w wiadomych celach :złośliwiec: to prawdziwe zwissy z Malezji ;)

Żeby nie świrowali z tym zwissem i wycenili jakoś po ludzku, to bym nosił cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Tomaszu ten co mi się podoba, wyprzedany, czyli z twojego zdjęcia, a paski zarąbiste.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Carbon


:
Imo to jest strasznie miękki materiał... Ciekawe jak to się zachowa w codziennej eksploatacji hmmm

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
satanic666, gdzie to dają i czemu tak drogo? :popcorn:

:
Kusi... :głową w mur:



:
machlo, ale zobacz jaki on brzydki jest, malutki werk w takiej wielkiej kopercie, subtarczki jakoś tak ciasno upakowane i to tego ta sowiecka gwiazdka na tarczy....ale też chapałbym jak Reksio szynkę :))

:
zetrov napisał/a:
satanic666, gdzie to dają i czemu tak drogo? :popcorn:

Homageforum tylko trzeba pisać czy ma jeszcze 390$.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.