Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
"lifetime mainspring" to bardzo dobre hasło jest :D

:
ALAMO napisał/a:
"lifetime mainspring" to bardzo dobre hasło jest :D


Spring lifetime spring. Jak sprężyna umrze to umrze i się zgadza wszystko :))

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
>>>

Jeżeli rozmiar ma znaczenie, to niżej zaprezentowany Vostok Europe Expedition powinien spełnić wyrafinowane oczekiwania, zegarkowe oczywiście... ;)



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-11-09, 18:53, w całości zmieniany 4 razy
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner,

Zdjęcie nie spełnia oczekiwań hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
kwater napisał/a:
No coś w nim jest...

Obrazek


Uwielbiam takie bieda-daty. Tak, że niby jest dzień tygodnia. Coś jak udawanie zakręcanego bezela w niekrórych Ruhlach.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
>>>

Szymon.

Zdjęcie to pewnego rodzaju obraz rzeczywistości, a więc tego co istnieje... ;)
Oczywiście w tzw. realu, to rzeczony zegarek prezentuje się zdecydowanie bardziej okazale... :)
Fotografia nie oddaje przecież wszystkich cech fizycznych, chociaż daje o nich pewne wyobrażenie... cool
Jeżeli coś wpadnie nam w oko, to powinno się dokonać sprawdzenia, czy spełnia nasze konkretne oczekiwania... hmmm

Kolejny interesujący, moim subiektywnym zdaniem ma się rozumieć, przedstawiciel linii Expedition - Everest Underground... :shock:



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-11-09, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner,

Bardziej chodziło mi o to, że jak pisałem ten post, to zdjęcie w ogóle się nie wyświetlało.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
>>>

Szymon.

Muszę szczerze przyznać, że w trakcie zamieszczania zdjęcia zegarka Vostok Europe North Pole-1 wystąpił pewien problem natury technicznej... :/

Pozwolę sobie jeszcze zaprezentować kolejnego przedstawiciela tej interesującej linii zegarkowej... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Bulova ostatnimi laty szaleje z reedycjami.

Najpierw moonwatch, pozniej Stars & Stripes, Devil Diver. Teraz zaszaleli z reedycja Computrona:



Czarny gada do mnie mocno.



Musze Kosmonaute odkopac, bo odczuwam delikatne laskotanie za uchem.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek, byłem w tajmtrądzie i oglądałem tą bulwę - złotą. Na zdjęciach wydaje się całkiem spora ale w rzeczywistości to mały zegarek. I lekki - w porównaniu do Kosmonauty wygląda jak zabawka ew. jak tanie plasticzane kazio robione tak żeby wyglądać na metalowe. No jednym słowem szału nima :/

:
>>>

Co prawda nie należę do grona miłośników czasomierzy à la kalkulatorek, ale niektóre z nich - Fairchild posiadają ciekawy design... ;)



Onegdaj jeden z nich trafił nawet w moje ręce, chociaż na nadgarstku zagościł tylko chwilowo... ;)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Co prawda nie należę do grona miłośników czasomierzy à la kalkulatorek, ale niektóre z nich - Fairchild posiadają ciekawy design... ;)

Obrazek

Onegdaj jeden z nich trafił nawet w moje ręce, chociaż na nadgarstku zagościł tylko chwilowo... ;)

Obrazek

<<<


Mniej więcej wiem z czym to się je. Mam takie dwa:



Ale mam słabość do marki, więc chętnie bym kolejną Bulwę przytulił. Tylko gdzie to na żywo w Dublinie zobaczyć?

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
bandi, ile chcą za Bulve❓

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
>>>

Erolek napisał/a:

(...)
Ale mam słabość do marki, więc chętnie bym kolejną Bulwę przytulił.
(...)


Osobiście mam pewnego rodzaju słabość do innych niemniej znanych zegarkowych marek... ;)

Natomiast z zegarków Bulova szczególne moje zainteresowanie wywołał Space View IV Accutron... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Osobiście mam pewnego rodzaju słabość do innych niemniej znanych zegarkowych marek... ;)

Natomiast z zegarków Bulova szczególne moje zainteresowanie wywołał Space View IV Accutron... :)

Obrazek

<<<


Eryk,
Zrobic Ci drumroll? ;)

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.